Zyxel Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Zyxel Müşteri Hizmetleri

Zyxel firmasının temelleri tam 30 yıl önceatılmış. Zyxel güncelliğe ve devrimciliğe aşırı ehemmiyet vermektedir. Bu şekilde müşterisini memnun etmeye dayalı hizmetleri vermektedir. Acaba biz Zyxel’i nasıl hatırlıyoruz ? Zyxel bizlerin yaşamına Türk Telekom sayesinde giriverdi diyebbilmekteyiz. Türk Telekom Tnet modem alma amacıyla internet aboneliği başvurusu yaptık. Ev ve İş yerlerimize gönderilen Zyxel modem cihazı ile firmayı tanır olduk. Bu Zyxel modem girişi sorunları ve Zyxel modem şifresi problemlerimiz olursa Zyxel müşteri hizmetleri telefon numarasına ihtiyaç duyuyoruz. Sizler için derlediğimiz bu makale sizi aydınlatmak için yazıldı. Zyxel şirketi ile alakalı aklınıza gelen tüm suallerin yanıtlarını bu makalede öğreneceksiniz. Zyxel iletişim ve irtibat bilgilerine makalemizde değineceğiz.

Bu bölümden sonrasını pür dikkat incelemenizi öneriyoruz. Zyxel’i hangi satıcıdan satın aldığınız çok mühim. Zira satın aldığınız kurum ya da mağazaya göre Zyxel müşteri hizmetleri telefonu değişiklik gösteriyor. Peki Nasıl ve Neden değişiyor ? Şöyle açıklıyoruz. Cihazı satın alım yaptığınız yer farklılığına göre destek isteyeceğiz. Zyxel teknik destek isteyeceğiniz telefon noları da farklılık gösteriyor.

Zyxel İletişim Müşteri Hizmetleri Numarası

Eğer Ürünü Bir Servis Sağlayıcıdan Aldıysanız Satın Aldığunız Ürünler için alt tarafta yazdığımız numaradan müşteri hizmetlerini servisine ulaşabilirsiniz. Servis sağlayıcı şirket derken şunu ifade etmek istiyoruz. Modem cihazını Ttnet, Eksnet, Göknet, Millenicom gibi şirketlerden aldıysanız şu numarayı tıklayıp arayın.

Yeniden hatırlatmakta yarar var. Zyxel modem müşteri hizmetleri telefonu  aramak için bu numarayı tuşlayabilirsiniz. Bahsettiğimiz gibi Zyxel cihazınızı servis sağlayıcısından satın aldıysanız. Modem cihazı ile alakalı problemlerinizin çözümü için bilgisayarınız da açık olmalı modeminiz de açık şekilde bekliyorken tuşlayınız. Böylece daha hızlı çözüm sağlama şansına ulaşırız.

Dikkat ! Eğer aksaklıklardan ötürü 444 lü Zyxel iletişim hatları çalışmıyorsa altta verdiğimiz 0212’li Zyxel çağrı merkezi numarasını tıklayıp arayınız.

Yukarıda yazan Zyxel müşteri hizmetleri telefonunu bu gibi durumlarda arayınız. Bu 0212’linumara ve yukarıdaki 444 lü numara aynı yere bağlanmaktadır. Bu şekilde de Zyxel müşteri hizmetleri müşteri yetkilisine bağlanabilirsiniz.

Zyxel Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Tabi Zyxel teknik destek almak için de aynı numarayı tuşlayabilirsiniz. Modeminiz herhangi bir şekilde zarar görür ve bozulur ise modeminizi hiçbir ücret ödemeden ücretsiz bir biçimde Zyxel garanti servisine gönderebilirsiniz. Modemi garantiye ücretsiz şekilde yollamak için müşteri hizmetleri telefonunu arayarak zyxel kargo kodu alıyorsunuz.Bu kargo kodunu kargo çalışanına ilettiğiniz vakit modeminizi ücret ödemeden yolluyorsunuz.

Elektronik Marketler ve Partner/Bayiden Satın Alınan Cihazlar şimdiileteceğimiz Xyxel iletişim detaylarını kullanabilirsiniz.

Zyxel firmasını 444 lü bir numarası yok. Bu yukarıda versiğimiz çağrı merkezi numarasını tıklayıp arayarak destek isteyebilirsiniz.

Bu arada Zyxel iletişim için bir de e posta adresi vardır.

Zyxel mail adresi 

  • support@zyxel.com.tr

Zyxel ürünleriniz ile alakalı bir takım sıkıntılar için sayfamıza alt tarafta bulunan yorum panelini kullanarak yorum atabilirsiniz.Anında çözüm sunarak tarafınıza dönüş yapacağız.Z

Ayrıca bakınız: Huawei müşteri Hizmetleri

Zyxel Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir