Vodafone Bedava internet Kullanmak İçin Tıklayınız

Vodafone Bedava internet Kullanmak İçin Tıklayınız

Vodafone 2019 yılında müşterilerine en iyi şekilde hizmet edebilmek için birçok promosyon dağıtmakta, özellikle de bu promosyonları Vodafone yanımda uygulamasıyla birlikte ideal şekilde eşit miktar da paylaştırmakta. Vodafone Yanımda uygulamasını indirip kullananlara hem vodafone bedava internet ve bedava dakikalar vererek ağ iletişimini en güçlü hale getiriyor, Vodafone öğrenmiş olduğunuz gibi Telsim şirketini satın alarak bir anda Türkiye’nin en çok kullanıcısına sahip olma yolunda büyük bir galibiyete imza atmıştır.
Bu anlamda da kullanıcılarına her zaman daha fazla dakika ve interneti en ucuz maliyete vermeyi amaçlamıştır. Tüm bu çalışmaların yanı ise fiyatsız internet armağanı da vererek kullanıcılarını her daim mutlu etmektedir.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Öncelikle Vodafone yanımda uygulaması kullanıcılarına büyük bir önemsemektedir, bu uygulama içerisinde yer alan Çarkı felek olarak öğrenilen bir çark çevirme oyunu yer almaktadır. Bu reyin uygulamayı yüklediğiniz de ve telefon numaranız ile giriş yaptığınız sağda yer alan menüler içerisinde en üstte Bana ne var olarak adlandırılmıştır. Her hafta bu çarkı çevirerek sizler 5Gb gibi büyük bir internet kutusunu bile fiyatsız olarak alabilirsiniz.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi

8 GB internet kolisini kazanmanız için öncelikle bu operasyonu daha evvelden yapmamış olmanız gerekmektedir. Super2GB yazarak 3636 kısa ileti gönderin ve hattınıza yeni tarifli bir internet koliyi yüklenecektir. Bu internet koliyi tamamen fiyatsız olacak ve bir ay kalmasına yalnızca bir gün kala bu kolinin iptalini hakikatleştirirseniz şayet öbür ay rastgele bir fiyat kesilmeyecektir.

Vodafone 500 MB Bedava internet

Yukarıyada yer alan 8 GB internet kutuyu gibi bir hayli Vodafone içerisinde alacağınız fiyatsız internetler yer almaktadır. İnternetle herkes tanışsın diye 500 MB parasız internet kutuyu verilmektedir, bu harekât için ise sizler NET 500MB yazarak 3636 ileti yollayabilir ve hemen hattınıza 500MB internet fiyatsız olarak belirlenmektedir. Acil vaziyetler de bu kutuyu seçim etmenizi öneririz, zira internet az ve yalnızca bir keze mahsus kullanılacağı için telefonunuzdan notlara kaydetmeniz gerekebilir.

Vodafone 4.5G abonesi ol 1 ay geçerli 2GB internet kazan

Teknolojinin büyümesi ile beraber bildiğiniz gibi internet alanında da bir hayli derişiklikler yer almaktadır. Özellikle de internet sürati mevzusunda sanki çağ sıçranan bu 2019 senesinde hali hazırda sizler 3G azasıysanız hemen sizlere Vodafone dan sürpriz bir armağan verilmektedir. Şimdi hattını 4.5G azası yapan herkes bütün 1 ay süresince geçerli olan 2GB internet kazanmaktadır.

Vodafone Self Servis

Play Store’da Vodafone Self Servis Bedava internet
uygulamasını indirerek anında hediye internet hattınıza tanımlanacak.
Vodafone Bedava Dakika Paketi
EVET yazıp 3785’ye gönder 100 Dakika hediye verilmekte. Bu pakete kayıt olarak vodafone bedava dakika paketi sahibi olabilirsiniz. (Bu paket bittiğinde iptal etmenize gerek yoktur sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir.)

Vodafone Bedava İnternet Paketi

500 MB Bedava internet için NET 500MB yazarak 3636’a gönderebilirsiniz.
Vodafone Bedava İnternet Paketi
Surpriz > 6666’a yazarak hattınıza özel hediye tanımlayabilirsiniz. Hattınıza Vodafone Bedava internet paketi tanımlamak için bu işlemi deneyebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Vodafone Müşteri Hizmetleri Turkcell Bedava internet Türk telekom bedava internet

Vodafone Bedava internet Kullanmak İçin Tıklayınız
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir