Uydunet Müşteri Hizmetleri

 Uydunet müşteri hizmetleri

2008-2016 yıllarında kullandığı eski ismiyle anılan Uydunet, Türkiye üzerinde 23 şehirde Kablo TV adı verilen şebekesi üzerinden internet sağlayan bir telekomünikasyon firmasıdır. Bütün hisseleri Türksat‘a aittir ve bu şirket tarafından yönetilmektedir. Diğer firmalardan çok farklı olarak evinize gelen televizyon hattına doğrudan bağlanan modem ile interet sağlamaktadır. Ev telefonuna sahip olmasanız bile bu özelliği sayesinde direk olarak faydalanabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta internet hizmetinden faydalanabilmek için Kablo Tv abonesi olmanız gerekmektedir. İnternet veya TV ile alakalı yaşadığınız sorunları Uydunet müşteri hizmetleri üzerinden gerekli mercilere iletebilirsiniz.


0 850 804 4444

Uydunet Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’de çoğu evde kullanılan Türksat yayını ve bu şirketin sunduğu internet hizmeti olan Uydunet çağrı merkezi üzerinden iki hizmeti için de teknik destek sağlamaktadır. 0 850 804 4444 no’lu Uydunet müşteri hizmetleri numarası üzerinden hem Türksat yayınınız hem de internet ile yaşadığınız sorunlar için 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli çalışanlardan oluşan bu hizmet ile şikayet, öneri ve destek gibi konularda bilgi alabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgenin alt yapısına bağlı olarak 10 Mbit’ten 100 Mbit’e kadar kotalı veya sınırsız internet sunan firma diğer sağlayıcılara göre fiyat olarak daha ekonomiktir. Haziran 2018 verilerine göre firmanın 1 milyona yakın abonesi bulunmaktadır.

Uydunet Şikayet

Türksat ve Uydunet için aynı numara üzerinden destek sağlayan firma ile ilgili Uydunet şikayet konuları için de destek alabilirsiniz. Alt yapı çalışmalarından dolayı kesilen internet, fatura ödeme, hızı düşen internet gibi bir çok şikayetinizi çok sayıda bulunan çağrı merkezi çalışanı sayesinde sıra beklemeden hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

Super Online VS Uydunet

Ayrıca bakınız: TURKCELL SUPERONLİNE MÜŞTERİ HİZMETLERİ DİREK BAĞLANMA

Uydunet Müşteri Hizmetleri
5 (100%) 4 votes