Turknet Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Ülkemizde kaliteli internet hizmeti sunan nadir şirketlerden biri olan Turknet kullanıcıları bazı durumlarda telefon üzerinden arıza,şikayet ve kurulum desteği almak istemektedirler. Bu gibi durumlarda şirketin sizlere sunmuş olduğu Turknet müşteri hizmetleri numarası üzerinden bir çok konuda bilgi alabilirsiniz. Bu yazımızda bu numara hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir,aynı zamanda müşteri temsilcisine nasıl daha kolay bağlanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Türknet Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası 7/24 direk bağlanmak için aiağıda yazdığımız numaraya tıklayıp bekleyebilirsiniz.

0850 288 80 80

Turknet Müşteri Hizmetleri Numarası

Turknet Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Diğer internet firmaları arasından tamamen sıyrılmış olan bu şirket “Arkadaşını getir ücretsiz interneti kap ” gibi bir çok kampanya sunmaktadır. Tüm internet kullanıcılarının internet kullanımını tam anlamıyla işkenceye çeviren Adil Kullanım Kotasını (AKK) tamamen kaldıran şirket bir çok başarısıyla adından sıkça söz ettirmektedir. Turknet müşteri hizmetleri numarası olan 0850 288 80 80 nolu hat üzerinden kampanya,arıza ve şikayet gibi bir çok hizmetten yararlanabilirsiniz.

Turknet Çağrı Merkezi Şikayet

İnternet kullanımı sırasında yaşamış olduğunuz sorunları ister Türknet telekomünikasyon şirketi web adresi üzerinden giriş yaparak isterseniz de çağrı merkezini arayarak Turknet çağrı merkezi şikayet kategorisi üzerinden kendilerine iletebilirsiniz. Bu kanal üzerinden Pazar günleri hariç istediğiniz günlerde 09:00 ile 18:00 saatleri arasında şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Profesyonelliğini bir çok özelliğiyle müşterilerine gösteren şirket müşteri hizmetleri vasıtasıyla sizin öneri ve şikayetlerinizi tamamen dikkate alacak ve gerekeni yapacaktır.

Turknet Müşteri Hizmetleri Bağlanma

Tamamen denenmiş ve çalışmakta olan bir yöntem ile Turknet müşteri hizmetleri bağlanma probleminizi ortadan kaldırmış olacağız. Bu yöntem için çağrı merkezini ararken sistemde kayıtlı olmayan bir gsm numarası kullanmanız yeterlidir. Aradığınızda yalnızca “2” tuşuna basarak direk olarak müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Eğer sorun yaşamanız durumunda alt tarafta bulunan yorum kısmında bizlere iletebilirsiniz. Editörlerimiz sizlere çözüm bularak anında cevap verecektir.

Ayrıca bakınız: Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma TTNET Müşteri Hizmetleri  Vodafone Müşteri Hizmetleri  Ziraat Müşteri Hizmetleri Numarası Avea Müşteri Hizmetleri Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Turknet Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
5 (100%) 4 votes