Turkcell Müşteri Hizmetleri

Turkcell Müşteri Hizmetleri

Turkcell Müşteri Hizmetleri

Turkcell, merkezi Türkiye olan kaliteli alt yapısı ve çekim gücü ile 28 Şubat 1994’den beri kullanıcılarına hizmet sağlayan bir telekomünikasyon şirketi ve gsm operatörüdür. Cep telefonu kullanımının hızla yaygınlaşması ile birlikte Turkcell kullanıcılarını da sayısı artmaya devam etmektedir. Bu arada Turkcell rakipleri de teker teker gelmeye başlamıştır. Ancak şu var ki gerek müşterinin alışkanlığı olsun gerek ilk göz ağrısı diyin Turkcell kolay terk edilen bir operatör olmamıştır. Günümüzde ise 7’den 77’ye milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan bu operatör her geçen gün yeni kampanyalara da imza atmaya devam ediyor. Türkiye’nin ilk uçan baz istasyonu olan Droncell i geliştirerek çekim gücüne güç katmaya devam ediyor. Turkcell müşteri hizmetleri alt yapısına da son derece önem vererek kullanıcı ile her daim etkileşim halinde olan müşteri hizmetlerinde çalışan profilini de geliştiriyor. Müşteri hizmetleri her konuda bizlerin sorununa çözüm odaklı yaklaşmaktadır. Turkcell 532’li iletişim müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır.


0 532 532 00 00

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Cep telefonu kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri tarifeleri olmaktadır. Ya dakika paketleri yetmez ya da internet paketleri. Bu gibi durumlar başta olmak üzere ilk başvurulan nokta ise her yerde olduğu gibi Turkcell müşteri hizmetleri numarası olmaktadır. 0 532 532 00 00 numaralı telefonu arayarak ihtiyaç duyduğunuz konu ne ise tuşlamanız istenmektedir. Eğer tuşlamayı doğru yapmadıysanız tekrar tekrar ilk menüye dönme durumunuz ortaya çıkacaktır.

Turkcell Çağrı merkezi İletişim

İletişim hayatımızın her anında, yolda yürürken, iş arkadaşımız ile, eşimiz, dostumuz, akrabamız ile gerek yüz yüze gerekse işitsel araçlar ile görüşme sağlamaktayız. Turkcell çağrı merkezi iletişim taleplerinizi karşılayan gerek cep telefon numaraları gerek genel müdürlük numaraları ile görüşme olanağı tanımaktadır.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Turkcell müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı amaçlamış olan köklü bir şirket olarak ticari hayatına devam etmektedir. Müşterilerin paket değişimi, tarife değişimi, hat problemleri gibi sorunlarında destek olabilecek iki adet numarası bulunmaktadır. Bu numaralardan 0 532 532 00 00 numarayı tuşlayıp ardından beklemeden “0” tuşladığınızda kolaylıkla müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma işi için ayrıca kullanabileceğiniz yöntem ise 532 kısa arama tuşunun hemen ardından 3’e basmaktır.

Turkcell Çağrı Merkezi Şikâyet

Turkcell müşterileri bazen aldıkları hizmetten memnun kalmamaktadır. Ya çekim gücü sorunu ya da tarife, fatura sorunu gibi durumlar sebebi ile şikâyet iletmek istemektedirler. Turkcell müşteri hizmetleri şikâyet noktasında da hızlı bir gelişme ile resmî web sitesi üzerinden kullanıcı kolaylığı sağlayan şikâyet mekanizmasını oluşturmuştur.

Ayrıca bakınız: Hepsiburada İletişim

Benzer Yazılar: TTnet müşteri Hizmetleri

Turkcell Müşteri Hizmetleri
5 (100%) 1 vote

Yorum yapın