Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası İletişim Direk Bağlanma

Turkcell Müşteri Hizmetleri

Turkcell, merkezi Türkiye olan kaliteli alt yapısı ve çekim gücü ile 28 Şubat 1994’den beri kullanıcılarına hizmet sağlayan bir telekomünikasyon şirketi ve gsm operatörüdür. Cep telefonu kullanımının hızla yaygınlaşması ile birlikte Turkcell kullanıcılarını da sayısı artmaya devam etmektedir. Bu arada Turkcell rakipleri de teker teker gelmeye başlamıştır. Ancak şu var ki gerek müşterinin alışkanlığı olsun gerek ilk göz ağrısı diyin Turkcell kolay terk edilen bir operatör olmamıştır. Günümüzde ise 7’den 77’ye milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan bu operatör her geçen gün yeni kampanyalara da imza atmaya devam ediyor. Türkiye’nin ilk uçan baz istasyonu olan Droncell i geliştirerek çekim gücüne güç katmaya devam ediyor. Turkcell müşteri hizmetleri alt yapısına da son derece önem vererek kullanıcı ile her daim etkileşim halinde olan müşteri hizmetlerinde çalışan profilini de geliştiriyor. Müşteri hizmetleri her konuda bizlerin sorununa çözüm odaklı yaklaşmaktadır. Turkcell 532’li iletişim müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır. 7/24 Direk bağlanmak için aşağıdaki kırmızı renkli numaraya tıklayınız.


0 532 532 00 00

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Cep telefonu kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri tarifeleri olmaktadır. Ya dakika paketleri yetmez ya da internet paketleri. Bu gibi durumlar başta olmak üzere ilk başvurulan nokta ise her yerde olduğu gibi Turkcell müşteri hizmetleri numarası olmaktadır. 0 532 532 00 00 numaralı telefonu arayarak ihtiyaç duyduğunuz konu ne ise tuşlamanız istenmektedir. Eğer tuşlamayı doğru yapmadıysanız tekrar tekrar ilk menüye dönme durumunuz ortaya çıkacaktır. Ayrıca Turkcel’in internet hizmeti altyapısı olarak sunduğu Superonline müşteri hizmetleri konumuza da göz atabilirsiniz. Ayrıca Turkcell bedava internet istiyorsanız tıklayınız.

Turkcell Musteri Hizmetleri Çağrı merkezi İletişim

İletişim hayatımızın her anında, yolda yürürken, iş arkadaşımız ile, eşimiz, dostumuz, akrabamız ile gerek yüz yüze gerekse işitsel araçlar ile görüşme sağlamaktayız. Turkcell çağrı merkezi iletişim taleplerinizi karşılayan gerek cep telefon numaraları gerek genel müdürlük numaraları ile görüşme olanağı tanımaktadır.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Turkcell müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı amaçlamış olan köklü bir şirket olarak ticari hayatına devam etmektedir. Müşterilerin paket değişimi, tarife değişimi, hat problemleri gibi sorunlarında destek olabilecek iki adet numarası bulunmaktadır. Bu numaralardan 0 532 532 00 00 numarayı tuşlayıp ardından beklemeden “0” tuşladığınızda kolaylıkla müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma işi için ayrıca kullanabileceğiniz yöntem ise 532 kısa arama tuşunun hemen ardından 3’e basmaktır. Bu şekilde Turkcell müşteri temsilcisine bağlanma yapabilirsiniz. Turkcell ile alakalı tüm sorunlarınızın çözümünü talep edebilirsiniz. Turkcell fatura ödeme yapabilirsiniz. Turkcell hesabım uygulamasının kullanımını sorabilirsiniz. Turkcell paketler hakkında detaylı bilgi alırsınız. Turkcell sarı kutu, turkcell tl yükle, turkcell telefon kampanyaları, turkcell online işlemler, turkcell internet, turkcell kampanya hakkındaki tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Turkcell Çağrı Merkezi Şikâyet

Turkcell müşterileri bazen aldıkları hizmetten memnun kalmamaktadır. Ya çekim gücü sorunu ya da tarife, fatura sorunu gibi durumlar sebebi ile şikâyet iletmek istemektedirler. Turkcell müşteri hizmetleri şikâyet noktasında da hızlı bir gelişme ile resmî web sitesi üzerinden kullanıcı kolaylığı sağlayan şikâyet mekanizmasını oluşturmuştur. Eğer sorunlarınız çözüme kavuşmaz ise bizlere aşağıdaki yorum panelinden yorum yaparak anında cevap alabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası İletişim Direk Bağlanma
0 532 532 00 00

Ayrıca bakınız: Hepsiburada İletişim Vodafone Müşteri Hizmetleri Türk Telekom Müşteri Hizmetleri  Avea Müşteri Hizmetleri 

Benzer Yazılar: TTnet müşteri Hizmetleri N11 Müşteri Hizmetleri Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri 

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası İletişim Direk Bağlanma
5 (100%) 7 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir