Türk Telekom Bedava internet Kullanmak İçin Tıklayınız

Türk Telekom Bedava internet Kullanmak İçin Tıklayınız

Türk Telekom’un, faturalı ve faturasız azalarına maliyet açısından öbür cerrahlara kıyasla uygun maliyetlerle sunduğu internet kolilerinin yanı gizeme cerrah tarafından muhakkak zaman dilimlerinde muhtelif uyuşmalar güzergahında uygulanan kampanyalar ile de tarifeye ek parasız internet kullanımından yararlanmak olası. Türk Telekom’un üyelerine sunmuş olduğu Türk Telekom Bedava internet kampanyaları arasında oldukça cazip fırsatlar bulunuyor. Öyle ki Türk Telekom kullanıcılarının bu kampanyalardan yararlanarak haftada 30 GB’a kadar parasız internet kullanım hakkına ulaşmaları muhtemel.

Türk Telekom Bedava internetSil Süpür Kampanyası

Her hafta Türk Telekom’dan sana özel armağanları Sil Süpür!
Her hafta sürpriz armağanlar sizi bekliyor!
Cepten internet, hudutsuz konuşma, Muud Premium abonelik ve daha aşırısı için şimdi Online Operasyonlar Uygulaması’ndan giriş yapın!
ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası
Dikkat! ArayanıBil plus servisi fiyatlı bir servis olup, üye olanlara armağan internet vermektedir.

ArayanıBil Plus’a üye olanlara 1 GB İnternet Kutuyu Armağan!

ArayanıBil Plus servisine üye olanlar hem hiçbir aramayı kaçırmıyor hem de anında 1 GB’lık internet kutuyu kazanıyor.ArayanıBil Plus servisine aylık üye olarak Haftalık 1 GB internet koliyi kazanabilirsiniz. Servise aylık üyelik hakikatleştirmek için PLUS yazıp 7065’e SMS yollayabilirsiniz.ArayanıBil Plus servisine 6 aylık üye olarak Aylık 1 GB internet koliyi kazanabilirsiniz. Servise 6 aylık üyelik hakikatleştirmek için PLUS yazıp 7066’ya SMS yollayabilirsiniz. Bu sayede Türk telekom bedava internet kazanıyorsunuz.

E-fatura Hediye 1GB Kampanyası

Hemen E-fatura azası olun, 1GB internetin sevincini sürün!

E-fatura azalığınızı başlatarak faturalarınızı e-posta adresiniz üzerinden basitlikle takip edebilirsiniz, aynı zamanda kağıt israfını önleyerek tabiata katkıda bulunabilirsiniz. ​​
1GB e-mail adresiniz yazıp 3008‘e gönderin.
Misal: 1GB turktelekom@turktelekom.com -> 3008 Türk Telekom bedava internet kazanın.

4,5G Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

4,5G geçimli bir aygıtınız varsa bu kampanya bütün de size göre. Mevcut kartınızı 4,5G geçimli bir SIM Kart ile fiyatsız olarak bir Türk Telekom Cep Merkezi’nde değiştirin ve armağan olarak bütün 30 gün geçerli armağan 1 GB İnternet sahibi olun.
4,5G Bedava İnternet Kampanyası’na katılmak isteyen müşterilerin mevcut SIM kartlarını 4,5G uyumlu bir kartla değiştirdikten sonra sadece 5555”e 4,5G SIM yazıp SMS göndermeleri yeterli olacaktır. Bu işlemi yapan herkes 30 gün geçerli 1 GB hediye Türk telekom bedava internet kazanacaktır.

Online Yükleme Kampanyası

Türk Telekom mobil uygulamalarından kredi kartı ya da banka kartı ile ilk kez TL yükleyenlere anında 1 GB ya da 4 GB internet armağan!

turktelekom.com.tr ya da Türk Telekom mobil uygulamalarından kredi kartı ya da banka kartıyla ilk kez TL yükleyenler 35 TL ve üzeri yüklemelerinde 30 gün geçerli yurtiçi armağan 4 GB cepten internet, 35 TL altı yüklemelerde 30 gün geçerli yurtiçi armağan 1 GB cepten internet kazanıyor.​

35 TL altı ilk defa online yüklemeye 1 GB hediye

35 TL ve üzeri ilk defa online yüklemeye 4 GB hediye.​​​​​​

Hediye Her Yöne Konuşma ve Sosyal Medya Kampanyası

Türk Telekom’lu bayanlar için her hafta doyasıya fiyatsız konuşma ve WhatsApp, Facebook ve Twitter’da fiyatsız sosyalleşme zamanı, Şimdi Senin Zamanın!

Kampanyaya kaydeden bayan alıcılarımız her 30 günde tek seferde yapacakları 30 TL ve üzeri yüklemelerinde hem her hafta 13:00-14:00 saatleri arasında geçerli 1 saat fiyatsız her güzergaha konuşma hem de WhatsApp için 1 GB, Facebook ve Twitter için 1 GB olmak üzere toplam 2 GB armağan cepten Türk telekom bedava internet kazanıyor.

Ayrıca Bakınız:Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Turkcell Bedava internet Vodafone Bedava internet 

Türk Telekom Bedava internet Kullanmak İçin Tıklayınız
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir