Trt Whatsapp İhbar Hattı İletişim Numarası

Trt Whatsapp İhbar Hattı İletişim Numarası

Trt Haber kanalı içinde bulunduğumuz günlerde haberler ve canlı yaptığı yayınlar ile gündeme gelen Devlet televizyonu haber ajansıdır.1986 senesinde Trt Haber kanalı güncel bir değişim geçirmiştir. Tv kanalı doğru ve dürüst habercilik ilkesinin yanında vatandaştan whatsapp ihbarı alarak Trt iletişim hattı numaralarına gelen mesajlardaki haberleri kullanarak haber televizyonu kanallarından olup hizmetlerine devam ediyor. Trt Haber devrimizde neredeyse tüm haber ajansları içinde daima canlı ve sıcak haber yayını sunan haber ajanslarından biri olmuştur. Bu güncel haberleri bulmak amaçlı vatandaşların ilettiği haberleri incelemektedir. Sizlerinde doğru haber olduğuna kanaat getirdiğiniz haber niteliği taşıyan olaylar için argümanlarınızı whatsapp ihbar hattı numarasına gönderebilirsiniz. Trt Whatsapp ihbar hattı numarasına whatsapp gönderi olarak resim, video ve argümanlarınızı iletebilirsiniz.

Trt Haber whatsapp ihbar hattı
0 530 662 05
62

Bu Trt iletişim numarası aracılığıyla haber iletmek isterseniz eğer 530’Lu hat ile başlayan Trt Whatsapp İhbar Hattı İletişim Numarasına whatsapp’tan gönderebilirsiniz. Sorun yaşamanız durumunda bizlere alt menüde bulunan yorum paneli sayesinde yorum yazarak anında çözüm ekibimiz tarafından teknik destek alabilirsiniz.

AYRICA BAKINIZ:
TTnet Müşteri Hizmetleri Avea Müşteri Hizmetleri Thy Müşteri Hizmetleri

BENZER YAZILAR: Kanal D Whatsapp İhbar Hattı Atv Whatsapp ihbar Hattı

Show Tv Whatsapp İhbar Hattı Fox TV Whatsapp İhbar Hattı Star TV Whatsapp İhbar hattı Polis WhatsApp İhbar Hattı Habertürk Whatsapp İhbar Hattı

Trt Whatsapp İhbar Hattı İletişim Numarası
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir