Trendyol Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Trendyol Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

2010 yılında giyim ve aksesuar ürün yelpazesi çok geniş olarak kurulan Trendyol e-ticaret üzerine açılmış bir dev internet sitesidir. Ülkemizde faaliyet gösteren Trendyol günde binlerce ürün satışı yapmaktadır. Milyonlara ulaşan müşteri potansiyeline sahi Trendyol, müşteri sorunlarını dinlemek için Trendyol müşteri hizmetleri ekibini kurmuştur.

Trendyol iletişim kanallarını kullanmak zorunda kaldığımız dönemler oluyor. Lakin Trendyol çağrı merkezine bağlanırken hatta dakikalarca beklemek zorunda kalabiliyoruz. Müşteri hizmetleri sistemlerinde tüm firmalar ile bu sorun yaşanıyor. 0212’li Trendyol telefon numarasına 7/24 direk bağlanmak için altta yazılan numaranın üzerine tıklayınız.

0 212 331 0 200

Trendyol Müşteri Hizmetleri Numarası

Trendyol ülkemizdeki müşterilerine bir çok ürün satışında hizmet verirken ister istemez aksaklıklar oluyor. Trendyol sitesinden örneğin Trendyol elbise,Trendyol abiye,Trendyol ayakkabı gibi alışveriş yapabilmekteyiz. Trendyol müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla iletişim kurmamız adına 0 212 331 0 200 hattı hizmete sunulmuştur. Hafta içi günlerde sabah 08.30 ila 00.00 saatleri aradı ayrıca Hafta sonları saat 10:00 ila 00:00 saatlerinde hizmet vermektedir.

Trendyol.com internet sitesi aracılığıyla da trendyol indirim kuponu,trendyol iade,trendyol şikayet,trendyol kupon,trendyol kargo takip,trendyol sipariş iptali gibi işlemleri yapabiliyoruz. Ayrıca destek@trendyol.com mail adresini kullanabilir ve firmaya üye olarak web sitesinde bulunan canlı yardıma bağlan butonunu kullanabilirsiniz.

Trendyol müşteri hizmetleri sistemi ile veyahut diğer Trendyol iletişim kanalları ile sorun yaşar ve trendyol şikayet konunuz var ise alt tarafta bulunan yorum menüsünü kullanarak bize bildirip anında çözüm sağlayabilirsiniz.

Trendyol Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
0 212 331 0 200

Ayrıca bakınız: Vestel müşteri hizmetleri

Trendyol Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
5 (100%) 6 votes