Tivibu Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Tivibu Müşteri Hizmetleri Numarası

TTnet altyapısı ile hizmet veren Tivibu hizmet içeriği bir hayli fazladır. Ülkemizdeki tüm lig maçlarını yayınlayan Digiturk platformundan sonra açılan Tivibu, Resmî web sitesi üzerinden ya da Tivibu Müşteri hizmetleri servisine bağlanarak başvurunuzu gerçekleştirme imkânı sunmaktadır. Tivibu 2010 yılından bu güne yayıncılık hizmeti veren bir kurumdur. Türk Telekom ile iş birliği içerisinde olması hususu ile birçok kampanyalı paketi de müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerinin tercihine göre Tivibu aile paketi, Tivibu sinema paketi, süper paket gibi kapsamlı birçok hizmeti içerisinde barındırmaktadır. Bu arada Tivibu 444’lü iletişim çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır.

Ayrıca üyesi olduğunuz bu medya hizmeti ile birlikte sunulan, sinema, spor, yerli ve yabancı kanallar, çocuk kanalları ile eğlence ve müzik kanallarına da sahip olabilmektesiniz. Ayrıca internet hizmetleri Müşteri temsilcisinden sorunlarınıza çözüm bulabilir, kampanyalar hakkında bilgi edinebilir, öneri ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz.

İnternet yayıncılığının hızla yayıldığı bu zaman diliminde kaliteli bir yayın almak her izleyici açısından önemli olmaya devam etmektedir. İzleyici eğer karşılığında bir bedel de ödüyor ise hizmetin de en hızlısını ve en iyisini alma düşüncesine sahiptir. Kendimizden pay biçelim, örneğin Tivibu üyeliğimiz var ve yayınlarda bir problem yaşadık hemen Tivibu müşteri hizmetleri ile en yetkili kişiye ulaşmak isteriz.

Tüketici açısından bakıldığında müşteri hizmetlerinde çalışan tivubu çağrı merkezi personelleri çoğu zaman yetersiz kaldığından en yetkili kişiye ulaşmaya çalışırız. Ancak unutulmaması gerekiyor ki her ne kadar sorun büyük de olsa müşteri hizmetlerinde görevli olan kişiler yeterli düzeyde eğitimlerden sonra bizlerin karşısında olabilmektedir.

Tivibu Çağrı Merkezi Tıkla Ara 444 5 375

Tivibu Müşteri Hizmetleri Numarası

Tivibu Müşteri Hizmetleri

İnternet tabanlı olarak aldığımız yayınlarda bazen hava muhalefetleri bazen de teknik bir sorun nedeni ile arıza oluşmaktadır. Bazen de kullanıcı kaynaklı olarak faturanın ödenmemesi gibi sebeplere bağlı olarak yayın kesintiye uğramaktadır. Bu tarz durumlar başta olmak üzere birçok konuda ulaşım sağlayacak bir numaraya ihtiyaç duyulur. Böyle zamanlarda 444 5 375 nolu Tivibu müşteri hizmetleri numarası ile bağlanarak sorunumuza çözüm ararız.

Öyle ki bazen de fon müziği eşliğinde dakikalarca beklemek durumunda kalırız ki bu gerçekten çok can sıkıcı bir durum olur. Böyle zamanlarda yararlanılabilecek bir yöntem ise 4445375 nolu telefonu aradıktan sonra 4 ü tuşlayıp direk ve hızlı bir şekilde müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanmak mümkün olmaktadır. Bu tarz kısa yollar birçok kişi tarafından bilinmediği için genel anlamda telefona bağlanmama noktasında sorun yaşadığını ifade eden kişilere de şahit olursunuz. Tivibu şikayet sorununuz var ise sayfamız altındaki yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Tivibu İletişim Müşteri Hizmetleri Numarası 444 5 375

Ayrıca bakınız: N11 Müşteri Hizmetleri
Atv Whatsapp ihbar Hattı Show Tv Whatsapp İhbar Hattı Müge Anlı İletişim Fatih Portakal İletişim Halk TV İletişim İsmail Küçükkaya İletişim Rüzgar Gülü Başvuru D Smart Müşteri Hizmetleri Zahide Yetiş İletişim Digitürk Müşteri Hizmetleri

Benzer Yazılar: TTnet müşteri hizmetleri Avea Müşteri Hizmetleri

Tivibu Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
5 (100%) 3 votes