Thy Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Numarası

Thy müşteri hizmetleri

Türkiye’de bulunan en büyük hava yolu şirketi olan THY, Dünya üzerinde sayılı şirketler arasında yer almaktadır. 1933 yılında kurulan ve o tarihten itibaren kaliteden asla ödün vermeyen kurum ilk olarak 5 adet uçak ile bu işe başlamıştır. Şu an bulunduğu konuma sadece müşteri memnuniyetini düşünerek gelmiştir. Gerek Türkiye vatandaşları tarafından gerekse yabancı müşterileri tarafından ilk olarak tercih edilen hava yolu şirketidir. Her konuda rakiplerinden daha üst seviyelerde bulunan bu şirket Thy müşteri hizmetleri ile de yolcularına birçok konuda yardımcı olmaktadır. Eğer Avrupa’nın en büyük havayolu şirketi ile yolculuk yapmak istiyorsanız düşünmeden tercih edebilirsiniz mutlaka tavsiye ederiz. Türk Hava Yolları 444’lü çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. İnternet üzerinde kredi kartınızla alışveriş yaparak satın almış olduğunuz biletlerin değişim,iade ve iptal gibi durumları konusunda Thy iletişim kanallarından yardım alabilirsiniz. Sizlere hizmet sunmak asli görevleridir.

Tıkla ara 444 0 849

Thy Çağrı Merkezi Numarası

Thy Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Numarası

Profesyonelliğini ve müşteri memnuniyetini sadece uçuş sırasında değil bilet alma aşamasında da gösteren şirket sizin konfor içerisinde bütün aşamalarında rahat etmenizi sağlıyor. Tamemen yolcu konforunu düşünen bir havayolu şirketi olan THY hakkında detaylı bilgi almak veya uçak bileti rezervasyonu yapmak için ister websitesini ziyaret edebilir isterseniz. Ayrıca size bir çok seçenek sunan çağrı merkezini arayarak işlem yapabilirsiniz. 444 0 849 numaralı Thy müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla hiç bir yerde kuyruk beklemeden bilet satın alabilir veya uçuşunuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm aklınıza takılan soruları sorabilir rezervasyon yapabilir fiyat bilgisi alabilirsiniz. Tabi bu makalemizi okuyarak zaman kaybetmeden işlemlerinizi yapmanız sizleri uçağı kaöırma gibi sıkıntılardan da kurtaracak niteliktedir.

Thy Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Telefon ile fazla tuşlama yapmadan direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek Thy müşteri hizmetleri direk bağlanma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Menüler arasında kaybolmayın hatalı tuşlamalar yapmayın. Direk bağlanarak hem sıkıntıya düşmez hem de çok hızlı bir şekilde vakit ve nakit kaybetmezsiniz. Uçuş şlemlerinizi hızlıca ve detaylı öğrenerek halledebilirsiniz.

  • İlk olarak 444 0 849 numaralı çağrı merkezini aramalısınız.
  • Daha sonra tuşlama istendiğinde sırasıyla 2-1-1 sayılarını tuşlayarak direk olarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Ayrıca eğer müşteri hizmetlerine istediğiniz kadar kısa bir sürede bağlanamaz ya da Thy şikayet konulu bir durumunuz olur ise lütfen yorum yaparak bize ileriniz. Yapacağınız yorumlara çok hızlı bir şekilde cevap verilecek ve bu sıkıntılardan kurtulmanıza tarafımızca rehber olunacaktır.

THY müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim 444 0 849

Ayrıca bakınız: D smart müşteri hizmetleri

Benzer Yazılar: Anadolu jet İletişim

Thy Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Numarası
3.7 (73.33%) 3 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir