Samsung Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Samsung müşteri hizmetleri

Günümüzde beyaz eşya ve mobil cihazlar olmazsa olmaz bir hale gelmiştir. Bu cihazlar arasında en çok tercih edilen marka hiç şüphesiz Samsung şirketinin ürünleridir. Müşteri potansiyeli bu kadar yüksekken Samsung müşteri hizmetleri ile konuşmak bazı durumlarda çok zor bir hale gelmektedir. Hatlarda oluşan yoğunluk durumlarında servis yetkilileri size en kısa zamanda dönüş yapacak ve konu hakkında gereken bilgiyi verecektir. Bu müşteri hizmetleri iletişim kanalı üzerinden arızalı cihazlarınızın tamir ve iadesi,imei problemleri, samsung garanti sorgulama ve Samsung şikayet konuları gibi bir çok konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. Samsong 444’lü iletişim numarası bulunmaktadır. Direk bağlanma yöntemini siz değerli okurlarımıza aktaracağız.

444 77 11

Samsung Müşteri Hizmetleri Numarası

Günlük yaşam ihtiyaçlarımızı karşılayan bazı ürünlerin bozulması veya arızalanması durumunda geçici bir süreliğine olumsuz olarak etkilenebiliriz. Bu gibi durumlarda Samsung iletişim çağrı merkezi numarası üzerinden yetkililerle iletişime geçerek yaşanan problemin sorunsuz bir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz. Şirket çalışanları aldıkları profesyonel eğitim ve yaygın servis ağı sayesinde problemlerinizi en kısa sürede çözeceklerdir. 444 77 11 numaralı hat üzerinden destek ekibine ulaşabilirsiniz.

Unutmamanız gereken bir ayrıntı ise;yetkilileri çağırmadan önce kesinlikle kendiniz müdahale etmeye çalışmayın. Aksi taktirde çözümü imkansız olan hasarlara sebep olabilirsiniz.

Samsung Çağrı Merkezi Teknik Servis

Haftanın her günü 08:00 ile 20:00 saatleri arasında hizmet veren kanal üzerinden şikayet ve önerilerinizin haricinde Samsung müşteri hizmetleri teknik servis hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Arızalanan cihazlarınız veya ime’isi kopyalanmış olan cihazlarınız için bu kanal üzerinden ihtiyacınız olan her türlü desteğe ulaşabilirsiniz. Samsung garanti sorgulama yaparak kullandığınız ya da satın alacağınız cihazın ne kadar garanti süresi kaldığını öğrenebilirsiniz. Eğer sorun yaşamaya devam ederseniz alttaki yorum menüsünü kullanarak anında cevap almak için bize bildirimde bulunabilirsiniz.

Samsung iletişim çağrı merkezi telefon numarası 444 77 11

Ayrıca bakınız: Vestel müşteri hizmetleri Apple Müşteri Hizmetleri Iphone Müşteri Hizmetler Sony Müşteri Hizmetleri

Samsung Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
5 (100%) 3 votes