Rüzgar Gülü Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası

rüzgar gülü başvuru

Rüzgar Gülü isimli yarışma programı, TRT Çocuk kanalında hafta sonu hariç Pazartesi’den Cuma’ya çocukların yarıştığı çok zevkli yarışma programlarından biridir. Çok eski ve uzun yıllardan bu yana televizyonda izlediğimiz minikleri yarıştıran program Rüzgar Gülü, zevkli olduğu kadar da muhteşem sayılabilecek ödülleri ile çok fazla minik tarafından beğenilerek seyredilen izlenmeye değer bir yarışmadır. Rüzgar Gülü başvuru yapmak isterseniz yazımızı devamını okumak amacınıza ulaştıracaktır. Tam sizlere göre düzenlendi. Trt çocuk rüzgar gülü isimli yarışma programı hafta içi günlerde saat 18.30’da TRT Çocuk kanalı ekranlarında beğenip seyretmek isteyen seyircileri ile buluşmaktadır. 8 yaş ve daha üzeri yaşı olan çocuklarımız yarışmaya katılma şansına sahip olmaktadır. Farklı düzeylerde bilgiye dayalı zeka soruları ile çok farklı alanlar ile ilgili bilgi dağarcıkları gelişmekte; yarışma bittiği zaman da çok güzel hediyelerle sevince boğulmaktalar. Rüzgar gülü başvuru formu yazımızın devamında yer almaktadır.

Trt çocuk kanalının sunduğu Rüzgar Gülü isimli yarışma programında hazırlanmış olan oyunlarda yöneltilen sorular pedagoglar ve çocuk psikologları yanında hazırlanıp; çocuklar ile buluşuyor. Türkiye hakkında fiziki sorular, geleneklerimiz ve örf adetlerimiz ile alakalı sorular, mizahı yüksek matematik alanında sorular, deyim ve atasözü bulmaca oyunları ile miniklerin hem gülüp eğleneceği hem de çok farklı düzeyde güncel bilgi öğrenmesini kolaylaştıran yarışma programı; yüksek sayıda ebeveyn ve çocuk tarafından beğenilerek seyrediliyor. Trt çocuk rüzgar gülü yarışması canlı yayın tarzında ekranlara geliyor. Rüzgar Gülü yarışması isimli yarışma programında seyredenlerin öğrenmesi için deyimler soruluyor. Bu deyimleri sizlerde cevaplayıp kendinizi test edebilirsiniz. Sen de yazımızın devamını okuyarak Trt çocuk rüzgar gülü katıl. Hepinize bol şanslar.

Trt Çoçuk Rüzgar Gülü Başvuru

Trt Çoçuk Rüzgar Gülü Başvuru

Rüzgar Gülü isimli çocuk yarışmasının iki adet sunucusu bulunmaktadır. ZıpZıp isimli bir çizgi karakteri vardır. ZıpZıp isimli karakter çocuk arkadaşları ile oldukca iyi geçinir ve onlara her şeyi öğretmeye çalışır. Minikler ZıpZıp’ı çok fazla severler. Ayrıca ZıpZıp isimli çizgi romanvari karakter yarışma yapılırken ekran başındaki seyircilere sorular sorar, sorulara doğru cevap verenlere de süper hediyeler verir. Trt Çoçuk Rüzgar Gülü Başvuru adımlarını sizlere detaylıca öğreteceğiz. Sizler de bu eğlenceli yarışmaya çocuklarınızı göndereceksiniz. Trt Çoçuk Rüzgar Gülü Telefon Numara bulunmamaktadır. Lakin vereceğimiz linklerden 7/24 yarışma başvurusu yapabilirsiniz. Direk bağlanma yaparak yarışmaya katılabilirsiniz.

TRT Çocuk kanalının ekranlara getirdiği yarışma programına Rüzgar gülü başvuru yaparak söz konusu programa katılabilirsiniz. Alt kısımda sizlere iletmiş olduğumuz trt çocuk rüzgar gülü başvuru formu ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Rüzgar Gülü yarışmasına başvuranlar arasında vakit kaybetmeden öncelik alabilirsiniz. Çoğu zaman başvurularınız alındıktan 15 ile 30 gün arasında sıranız gelir. Bunun yanında rüzgar gülü başvuru formu içerisinde belirtmiş bulunduğunuz size ait olan telefon numaranızdan size geri dönüş sağlarlar. Size dönüş yapıldığından 7 ile 10 gün sonrasında canlı yayın için bağlanıp Rüzgar Gülü yarışmasına katılırsınız. Ve o muhteşem hediyelerden birine sahip olma şansını elde edersiniz. Şansını denemek için rüzgar gülü başvur. Bol şanslar.


Trt Çoçuk Rüzgar Gülü Telefon Numara

Telefon Numarası kanal tarafından verilmemiştir.

Rüzgar Gülü WhatsApp Başvuru Hattı

Whatsapp numarası kanal tarafından verilmemiştir

Trt Çoçuk Rüzgar Gülü Telefon Numara

Aşağıda bulunan bağlantılara tıklayarak başvuru formlarını doldurup dikkatli bir şekilde başvurunuzu tamamlayınız. Rüzgar gülü atasözleri cevaplayınız. TRT Çocuk kanalı görevlileri başvurunuzu inceleyeceklerdir. Söz konusu inceleme bittiğinde eğer yarışmaya katılmaya hak kazanırsanız, TRT Çocuk yetkilileri tarafından aranma sağlayacaksınız. Başvurudan bitiminden en az 2 hafta geçtikten sonra yarışmaya katılmak için bilgilendirilirsiniz. Makalemizi okuyarak ve alt tarafta bulunan bağlantılar ile sonuç alamazsanız sayfa altındaki yorum menüsünü kullanarak rüzgar gülü canlı başvur problemlerinizi ve trt çoçuk rüzgar gülü oyunu katılım isteklerinizi bize bildirerek anında cevap alabilirsiniz. İnşallah yarışmaya katılır ve hediyeler kazanırsınız. Hayırlı ve mutlu günler dileriz.

Rüzgar Gülü Başvuru (Telefon Numarası Yok)


Rüzgar Gülü ZıpZıp’ın Sorusunu yanıtla

Rüzgar Gülü Atasözü Yanıtını Gönder

Rüzgar Gülü Başvuru Formu Doldur 2019

Ayrıca bakınız: Digitürk Müşteri Hizmetleri  TTnet Müşteri Hizmetleri Avea Müşteri Hizmetleri Vodafone Müşteri Hizmetleri 

Benzer yazılar:
Atv Whatsapp ihbar Hattı Show Tv Whatsapp İhbar Hattı Müge Anlı İletişim Fatih Portakal İletişim Halk TV İletişim İsmail Küçükkaya İletişim Zahide Yetiş İletişim D Smart Müşteri Hizmetleri Tivibu Müşteri Hizmetleri Digitürk Müşteri Hizmetleri

Rüzgar Gülü Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası
5 (100%) 9 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir