Ptt Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Ptt Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Ülkemizin en köklü devlet kurumlarının başlarında gelen Ptt 1840 yılında kurulmuştur. Ptt çok büyük bir müşteri kitlesine sahiptir. Ülkemizde hem posta hizmet,telefon ve telgraf dağıtımı hem de kargo şirketi gibi hizmet veren bir kurumdur. Bu kadar büyük bir kitleye daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek adına Ptt müşteri hizmetleri ekibini de kurmuştur. Ptt telefon numarası bizlere en iyi hizmeti verebilmek için yedi gün yirmidört saat aralıksız çalışmaktadır. Aynı zamanda Ptt kargo müşteri hizmetleri de faaliyet vermektedir. Ayrıca Pttcell adı altında Türk telekom altyapısını kullanarak gsm operatörü hizmetleri vermektedir. Ptt müşteri temsilcisine bağlanma yapabilmeniz için yazımızın devamını okumanızı şiddetle öneririz.

PTT Çağrı Merkezi İletişim Telefon Tıkla Ara

444 17 88

Eğer hatlarda dakikalarca yanıt beklemek zorunda kalmak istemiyorsanız sizler için derlediğimiz bu muhteşem yazıyı sonuna kadar okuyunuz. Tüm çalışmalarımız siz değerli okuyucularımızın vakit kaybetmemesi adınadır. PTT 444’lü iletişim çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Ptt çalışma saatleri hafta için günlerdir. Sabahları saat 08:30 sularında açılır. Akşamları saat 17:00 civarı şubeler kapatılır. Saat 12.30 ve 13.30 civarı öğle arası olup bundan dolayı kapalıdır.

Ptt Müşteri Hizmetleri Numarası

Ptt müşteri hizmetleri


Türkiye’de, müşteriler arasında tüm kurumlarda olduğu üzre PTT kullanıcıları da bir çok sorun ve problemler ile bir uğraşıya girmiştir. Bu gibi problemler için hepimiz sıkıntılarımızı duyurmak ve çözüm arayışına girişmek için bizimle ilgilenecek yetkili bulmak; sıkıntılarımıza düzgün bir biçimde yanıt aramaktayız. Bundan ötürü PTT çağrı merkezi birimini oluşturmuşlardır. Söz konusu çağrı merkezi numarasını tuşlayarak sual ve sıkıntılarınızı bildirebilir; şeffaf bir biçimde yanıt alabilirsiniz. Posta telefon telgraf teşkilatı ülkemizde bir çok alanda hizmet verir. Ptt kargo sorgulama yaparak kargonuzun nerede olduğunu teslim edilip edilmediğinizi öğrenebilirsiniz. Ptt gönderi takip işlemleriniz için sizden asla ücret talep edilmez.

Ptt İletişim

Bu alanlar Ptt kargo, Ptt bank, Hgs ve Ogs satışlarıdır. Bu kadar çok alanda hizmet aldığımız Ptt müşteri hizmetleri numarası olan 444 17 88 no’lu numaraya telefon ederek gerekli tüm sıkıntılarımızı ptt kargo takip durumunu vs takip edebilmekteyiz. Ama diğer müşteri hizmetleri operatörlerinde olduğu gibi maalesef bitmeyen uzun süren menü ve müzikler yüzünden gecikmeler olabiliyor. PTT Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası olan 444 17 88 numarasını arayarak direk bağlantı yapabiliriz. İstediğiniz kadar Ptt genel müdürlüğü hakkında bilgi sağlayabilirsiniz. Eğer Ptt personel alımı yapıyorsa mutlaka ptt müşteri temsilcisine sorarak eğer ptt iş başvurusu yaptıysanız takip ediniz. Ptt internet bankacılığı giriş şifrenizi unuttuysanız ptt iletişim kanallarına yazılı veya söazlü olarak danışınız.

PTT ŞİKAYET

Ptt Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ptt şikayet yada Ptt kargo şikayet konulu bir sorununuz var ise Ptt müşteri hizmetleri kanalı ile ptt web adresinden ya da ptt iletişim telefon numarası ve Ptt şikayet hattı üzerinden şikayette bulunabilirsiniz. PTT şirketi içerisinde hali hazırda bulunan detaylı çalışmalar için soru, görüş, dilek,şikayet ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Daha kolay bir yol için ise alt tarafta bulunan yorum bölümümüzden bize yorum atarak şikayet ve sıkıntılarınızı bildirebilirsiniz. Tüm yorumlarınıza net bir şekilde tarafımızca cevap verilecektir.

Ptt Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Çağrı Merkezi Numarası
444 17 88

PTT Kargom Nerede: http://gonderitakip.ptt.gov.tr

PTT Kargo E-mail Adresi: info@ptt.gov.tr

PTT Adresi: PTT Anonim Şirketi Dairesi Başkanlığı Şehit Teğmen Kalmaz Caddesi No: 2 Ulus / ANKARA

PTT Genel Müdürlük İletişim Numarası
0312 509 50 00


PTT E-Posta Adresi
info@ptt.gov.tr

Ayrıca bakınız: Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Ptt Kart Başvurusu

Benzer Yazılar: TTnet müşteri hizmetleri Vodafone Müşteri Hizmetleri

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Avea Müşteri Hizmetleri

Ptt Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
5 (100%) 5 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir