Pegasus Müşteri Hizmetleri

Pegasus müşteri hizmetleri

1990 yılından beri ülkemizde hava-taşımacılık faaliyetleri gösteren şirketlerden biri olan Pegasus en az 70 uçağı olmakla beraber 2005 senesinde Sabancı holding tarafından satın alınmıştır. Düşük bütçeli bir havayolu firması olmasına rağmen kaliteden asla ödün vermemektedir. Müşteri hizmetleri de çok titiz ve düzenlidir. Yolcularının pegasus bilet sorgulama,pegasus bilet iptali, pegasus check in,pegasus hisse,pegasus kampanya ve pegasus bilet değişikliği işlemleri için Pegasus çağrı merkezi adı altında bir Pegasus müşteri hizmetleri kurmuştur.

0850 250 67 02

Pegasus Müşteri Hizmetleri Numarası

Pegasus müşteri hizmetleri siz değerli yolcularının tüm sorunlarına online bilet işlemleri yapabilmenize olanak sağlamak amaçlı kurulmuştur. Uçakların kalkış oranlarını ve kalkış bilgilerini aylık çizelgeler ile Pegasus web sitesinde yayınlamaktadır. Bu yaptığı uygulama ülkemizde bir ilke imza atmasıdır. Hatta Avrupa’nın 2012 yılında en hızlı büyüyen hava-taşımacılık firması ödülünü almaya mazhar olmuştur. Pegasus bu arada 2013 yılında halka açılmıştır.

Biz müşteriler Pegasus müşteri hizmetleri numarası olan 0850 250 67 02 hattını arayarak tüm işlemlerimizi yapabilmekteyiz. Lakin telefonda pegasus müşteri temsilcisini dakikalarca beklemek istemiyorsak pegasus iletişim no olan 0850 250 67 02’yi arayarak direk 4 tuşuna basarak pegasus müşteri hizmetleri ücretsiz bağlantı yapmış oluyoruz.

Pegasus Şikayet Hattı

Eğer sizlerde Pegasus hava yolları müşterisi iseniz illa ki firma ile ilgili bir sorun yaşamış olmalısınız. Pegasus ile sorun yaşarsanız Pegasus şikayet talebi oluşturarak Pegasus müşteri hizmetleri yetkilisine aktarabilirsiniz.

Aynı zamanda Pegasus web adresinde bulunan Pegasus iletişim adreslerinede internet vasıtasıyla gönderebilirsiniz. Ama uğraşmak istemiyorsanız alt tarafta buluna bölümden bizlere yorum yazarak destek isteyebilirsiniz.

Ayrıca bakınız: Ptt müşteri hizmetleri

Benzer Yazılar: Anadolu jet İletişim

Pegasus Müşteri Hizmetleri
5 (100%) 3 votes