Passolig Kart Başvurusu Ve Passolig Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Passolig Kart Başvurusu Passolig Kart başvurusu, taraftarların sevdikleriyle birlikte, güven içerisinde stadyuma gidebilmelerini ve diledikleri karşılaşmayı, her türlü güven ve huzurla izlemelerini sağlamaktadır. Passolig kart, hem taraftarlarına hem de kulüplere büyük ayrıcalıklar ile birlikte büyük fırsatlar da sunmaktadır. Passolig kart, Türk futboluna sağlamış olduğu maddi kazancın yanı sıra tribün güvenliğini ve huzurunu maksimize ederek de geçmişte yaşanmış olan pek çok olumsuzluğu geride bırakmaktadır.

  Passolig Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Passolig karta sahip olmak isteyenler, Passolig’in web sayfasına girerek, sitede bulunan hemen al butonuna tıklamalıdır. Hemen al butonuna tıklanmasıyla açılan başvuru formunda istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmelisiniz. Ardından cep telefonunuza kısa mesaj ile gönderilen sms şifresini ilgili alana girerek, Passolig kart başvurusu için ilk aşamayı tamamlamış olursunuz.  Daha sonra kart tipinizi seçerek, fotoğrafınızı yükleyin ve ödeme aşamasına geçin. Passolig kartınız için yapacağınız ödemeyi, promosyon kodu, nakit ve kredi lartınızla gerçekleştirebilirsiniz ve Passolig kartınız, kurye aracılığıyla belirtmiş olduğunuz adrese gönderilir. Şayet pasaport ile başvuru yapan yabancı uyruklu bir kişiyseniz, kartınızı stadyum girişinden teslim alabilirsiniz.

Passolig Kart Özellikleri,

Passolig kredi kartınız ile size özel tanımlanmış limit dahilinde alışveriş yapabilirsiniz. Ve bunun yanında yine limitiniz dahilinde nakit ihtiyacı duyduğunuzda, sıfır komisyon ve uygun faiz oranları ile dokuz aya varan vade seçenekleri ile taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Ayrıca, peşin yaptığınız alışverişlerinizi daha sonra taksitlendirerek ekstre yükünüzü de hafifletmiş olursunuz. Passolig banka kartı ile Passolig cüzdan ön ödemeli kartına, kullanımdan önce bakiye yükleyerek harcamalarınızda kullanabilir ve kartlarınıza bakiye yüklemek için de AkBank Atm’si, VakıfBank Atm’si, Ptt şubeleri, Pttmatik, N kolay işyeri ile N kolay işlem merkezini kullanabilir ya da herhangi bir banka hesabınızdan Eft yapabilirsiniz. Passolig kartınızı ayrıca anlaşmalı illerde ulaşım kartı olarak da kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Passolig Kart, giyim, sağlık, sigorta, gıda, eğlence ve akaryakıt sektörlerinde yaptığı kampanyalar ile de kullanıcılarına avantajlar sağlamaktadır.

Ayrıca Bakınız: Passolig Müşteri Hizmetleri 

Passolig Kart Başvurusu Ve Passolig Kredi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir