Müge Anlı İletişim Telefon Numarası Whatsapp İhbar Hattı

Müge Anlı İletişim

Türkiye’den çocuktan yaşlıya hepimizin deli gibi bir biçimde takibe aldığı, gündüz kuşağının en fazla seyredilen programı olmayı başaran Müge Anlı ile Tatlı Sert; 2008 senesinden bu yıla kadar hafta içleri her gün sabah saat 10.00’da başlayıp seyircileri ile buluşuyor. Bu detaylı içeriğimizde siz değerli okurlarımıza Müge Anlı iletişim telefon numarası bilgilerini veriyoruz. Ve Müge Anlı Whatsapp ihbar hattı şeklindeki tüm irtibat numaralarını veriyoruz. Müge Anlı ile direk iletişime girebileceğiniz irtibat bilgileri sayfamızda kapsamlı bir şekilde yer alıyor. Aşağıdaki 0212’li Müge Anlı telefon numarasına tıklayarak direk arama yapabilirsiniz. Müge Anlı iletişim whatsapp ihbar hattı numarası 7/24 direk bağlanmak için aşağıdaki numaraya tıklayabilirsiniz.

0212 354 44 25

Müge Anlı Kimdir ?

Müge Anlı Kimdir

1973 senesinin 19 Aralık günü İstanbul şehrimizde dünyaya gelmiştir. Müge Anlı; tüm akademik kariyerini İstanbul’da öğrenim görerek tamamladı. Müge Anlı, Marmara Üniversitesi’nin İletişim bölümü Fakültesi’nde lisans eğitimi alarak tamamladıktan itibaren Kadir Has Üniversitesinin Sosyal Bilimler Fakültesin’de Hukuk dalı üzerine yüksek lisans eğitimi aldı. Tv ekranlarında ilk defa magazin programları sunarak görünen sayın Müge Anlı; Kanal D televizyonu ekranlarında yayınlanmış olan ‘Dobra Dobra’ isimli programda sosyal ortamda yaşanan garip olaylar ve kayıp bulma vakalarını inceledi. Dobra Dobra adındaki bu program halkımız tarafından çok büyük bir zevk ile izlendi.

2008 yılının 18 ağustos tarihinde de Müge Anlı ATV kanalımıza transfer yaparak Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli efsane programı hazırlamaya başladı. Programın hem yapımcılığını hemm de sunuculuk görevini üstlenen Müge Anlı; tam 12 yıldır ATV kanalı ekranlarında tüm bir sezon boyunca kesintisiz olarak yayın yapmaktadır. Program ilk yayınlandığı günden bu güne kadar reyting cihazlarının verdiği sonuçlara göre sabah kuşağı zirvesine çıkıp en fazla sevilen ve rağbet gören program olmayı başardı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Başvuru

Müge Anlı Kimdir

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına isteyen herkes kolayca başvurabilmektedir. Yayın genel itibariyle kayıp olan kişilerin ailelerinin başvurarak kaybolan yakınlarını bulmaya çalışması ile bilinir. Faili meçhul olan cinayet vakaları programda incelenir. Cinayet’e dair şüpheli şahıslar ve maktulün ailesi canlı yayına misafir edilerek olayın çok net bir biçimde ortaya çıkarılması amaçlanır. Bununla birlikte çok gizemli olaylar, ailesini kaybedip senelerdir bulamayan şahıslar ve yardım arayan kişiler programa misafir olarak alınmaktadır.

Müge Anlı, yayını ünlü Psikiyatrist Prof. Dr. sayın Arif Verimli hoca ve ünlü avukatlardan olan sayın Rahmi Özkan beyefendiler ile birlikte sunmaktadır. Bu değerli uzmanlar, şüphelilerin verdikleri ifadelerine istinaden yorumda bulunarak; üzerinde titizlik gösterilmesi gereken çok önemli noktalarda yorum yapmaktadır. Şüphelilere bazı sorular sormaktadır. Müge Anlı’nın olayları çözebilme, kayıp şahısları bulma ve faili meçhul sayılabilecek cinayetleri işleyenleri bulma oranı çok yüksektir.

Müge Anlı İletişim Whatsapp Numarası

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına telefonla bağlanmak yani Müge Anlı iletişim kurmak için söz konusu programın canlı yayın numaraları ve WhatsApp hattı numarası bulunmaktadır. Alt tarafta vermiş olduğumuz Müge Anlı iletişim telefon numarası ve Müge Anlı WhatsApp ihbar hattı aracılığıyla Müge Anlı’yı arayabilir; yayında işlenen konular ile ilgili bilginiz mevcut ise olayın aydınlatılmasına yardımcı olmak maksatıyla bildiklerinizi paylaşabilir, ihbar edebilir, Müge Anlı hanımdan yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 354 44 25
0212 354 44 26

Müge Anlı İletişim Telefon Numarası
0212 354 44 25
0212 354 44 26

Müge Anlı Yardım Hattı Telefon Numarası
0212 354 44 25
0212 354 44 26

Müge Anlı WhatsApp İhbar Hattı
0535 365 52 52

Müge Anlı ile Tatlı Sert WhatsApp İletişim Numarası
0535 365 52 52

Yukarıda vermiş olduğumuz Müge Anlı iletişim telefon numaraları üzerinden Müge Anlı ile Tatlı Sert programı canlı yayın dahilindeki saatlerinde ulaşabilirsiniz. Şunu hatırlatalım, Müge Anlı ile yayın esnasında görüşebilmek için mutlaka yayın ulduğu saatte arama yapmanız gerekmektedir. Diğer tüm ihbarlar ve önemli bir görüş aktarımı yapacaksanız 7 gün 24 saat bu numaralar aracılığıyla canlı yayın ekibi ile görüşebilirsiniz.

İhtiyaç sahibi ve düşkün iseniz, Müge Anlı yardım isteme ya da yardım başvurusunda bulunmak için de yukarıda satırlarda verdiğimiz numaralar vasıtasıyla bu programa ulaşabilir; Müge Anlı ile tanışıp konuşarak durumunuzu anlatır ve çözüm bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Müge Anlı’nın sunduğu programda stüdyoya girerek izleyici olmak isterseniz herhangi bir şekilde başvuru yapmaya ihtiyacınız yoktur. Alt kısımda bulunan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı canlı yayın stüdyosuna gidip programın canlı yayın saatlerinde konuk olabilirsiniz. Herhangi bir sorununuz olur ise bizlere yorum yazabilirsiniz.

Müge Anlı Stüdyo Adresi
Merkez Mah. Değirmen Bahçe Caddesi A1 Blok No:25/26 Yenibosna
34197 İstanbul

Benzer yazılar: Atv Whatsapp ihbar Hattı Show Tv Whatsapp İhbar Hattı Zahide Yetiş İletişim Fatih Portakal İletişim Halk TV İletişim İsmail Küçükkaya İletişim Rüzgar Gülü Başvuru D Smart Müşteri Hizmetleri Tivibu Müşteri Hizmetleri Digitürk Müşteri Hizmetleri  Halk TV İletişim Rüzgar Gülü Başvuru 

AYRICA BAKINIZ: TTnet Müşteri Hizmetleri Avea Müşteri Hizmetleri

Müge Anlı İletişim Telefon Numarası Whatsapp İhbar Hattı
5 (100%) 7 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir