Lg Müşteri Hizmetleri

Lg müşteri hizmetleri

Güney Kore’de 1947 yılında kurulan firma, plastik sektöründe faaliyet gösteren ilk şirket olarak bilinmektedir. Hem petrokimya hem de elektrik/elektronik alanında faaliyet gösteren şirket 2007 yılında 60.yılını kutlayarak Life is Good (LG) sloganını kullanmaya başlamıştır. Günümüzde en büyük sanayi kuruluşları arasında yer alan şirketin ürünleri ülkemizde de kullanılmaya başlamıştır. Televizyondan cep telefonuna yüzü yakın markasıyla hizmet veren kuruluşla ilgili destek, şikayet ve önerileriniz için Lg müşteri hizmetleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

444 6 543

Lg Müşteri Hizmetleri Numarası

Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili hızlı ve profesyonel destek almak için 444 6 543 Lg müşteri hizmetleri numarası üzerinden teknik ve diğer konular için ulaşabilirsiniz. Haftanın 7 günü 09:00-20:00 saatleri arasında hizmet veren bu kanal üzerinden ürününüzün garantisi olsun veya olmasın tamir, montaj gibi bir çok konuda kaliteli destek alabilirsiniz. Almak istediğiniz hizmeti telefon aracılığıyla alamazsanız LG web sitesi üzerinden sizler için sunulan canlı destek hizmetinden faydalabilirsiniz. Telefon başında sıra beklemek istemiyorsanız ihtiyacınız olan her an online olarak yetkili kişiler ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Lg Şikayet

Her türlü konuda size yardım etmek için bekleyen çağrı merkezi yetkilileriyle sadece tamir konularında değil ürün ile yaşadığınız sorunları Lg şikayet kanalıyla gerekli birimlere iletebilirsiniz. Bu seçenek için ayrı bir hat bulunmamakla beraber 444 6 543 numaralı hat üzerinden veya web sitesi üzerinde bulunan canlı destek yardımıyla bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Ayrıca bakınız: Samsung müşteri hizmetleri Sony Müşteri Hizmetleri

Lg Müşteri Hizmetleri
5 (100%) 2 votes