KYK İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası Burs Başvurusu

KYK İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası Burs Başvurusu

Ülkemizin 81 kentinde 700’den daha çok Kredi Yurtlar Kurumu’na ait devlet yurdu vardır. Bu yazımızda Kredi Yurtlar Kurumu iletişim numarasını yayınlayacağız. Gençlik ve Spor bakanlık bünyesine ait Kredi Yurtlar Kurumu, lisans eğitimi alan talebeler için devlet yurdu yapmaktadır. Harici olarak ta öğrencilere burslar da vermektedir. Ayrıca kredi kullandırarak destek te bulunup Kredi Yurtlar Kurumu, yüksek öğrenim zamanlarında her ilk dönem derslerine başlamadan kyk yurt başvurusu kabul etmektedir. Genellikle ekonomik zorluklar yaşayan öğrencilere ilk olarak burs ödeyen Kredi Yurtlar Kurumu 4 sene süre sonuna kadar kesinti yapmadan burs sağlamaktadır. Bu arada, Kredi Yurtlar Kurumu ne kadar burs verir? Kyk iletişim çağrı merkezi telefon numarası kaçtır bu sorulara cevap arayalım.

444 19 61

KYK Burs Kredi Ücretleri

Kredi Yurtlar Kurumu doktora, lisans ve yüksek lisans öğreniminde olan talebeler için değişkenlik gösteren rakamlarda fiyat belirlemektedir. 2018 senesindeki datalara göre Kredi Yurtlar Kurumu, lisans okuyanlara 500 TL, Y. Lisans okuyanlara 1000 TL, Doktora yapanlara ise 1500 TL burs ödemektedir. Kredi Yurtlar Kurumu’na burs,yurt ve ya kredi almak için başvuru yapmak niyetindeyseniz e-devlet vasıtasıyla ilan edilen günlerde başvuru yaparak form doldurunuz. Başvurular genel olarak her sene ilk dönemde yapılır. Şartlar değişirse Kyk iletişim numarası arayarak yeni tarifeleri öğrenebilirsiniz. Ayrıca öğrencilere Kyk wifi hizmeti vermekteler.

KYK Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Sizin Kredi Yurtlar Kurumu’nu alakadar eden kredi, burslar ya da ülkemizdeki kyk ile ilgili merak ettiğiniz mevcut ise KYK Çağrı Merkezi numarasını tuşlayarak bilgi alabilirsiniz.

KYK müşteri temsilcisi direk bağlanma ile ilgili şikayet,dilek ve temennilerinizi ve merak ettiklerinizi Kredi Yurtlar Kurumu’na direk iletebilirsiniz. Her zaman binlerce kişinin aradığı KYK iletişim numarasına bağlanmak kolay olmuyor Bizlere de yorum yazarak aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Anında cevap verilecektir..

KYK çağrı merkezi iletişim telefon numarası
444 19 61

AYRICA BAKINIZ: Hastane Randevu Numarası  Sigara Bırakma Hattı Cimer Şikayet Hattı ÖSYM İletişim Tüketici Hakları İletişim AÖF İletişim Sgk Müşteri Hizmetleri Thy Müşteri Hizmetleri Hgs Müşteri Hizmetleri Ptt Müşteri Hizmetleri

KYK İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası Burs Başvurusu
5 (100%) 1 vote