Kitapyurdu İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kitapyurdu İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kitapyurdu Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Kitapyurdu yalnızca web üzerinden kitap ticareti yapan bir yayınevi değildir. Bununla birlikte kültürel yaşamımıza ilişkin konular itibariyle topluma açık bir bilgi paylaşım platformudur. Yazımızın ilerleyen kısımlarında Kitapyurdu iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgilere yer vereceğiz. Kitapyurdu com adresinde illa kitap satın al diye bir zorunluluk yok. İstediğimiz her an insanlar sayfamızı gezebilir, satış adımlarını öğrenebilir, dilediğiniz yayınları alışveriş sepetine eklersiniz. Bu prensiple yola 1985 yılında Repar tanıtımcılık firması tarafından Babıali merkezli kurularak çıkmıştır. Siz değerli kullanıcılarının raht ve sorunsuz bir şekilde alış veriş yapması için Kitapyurdu müşteri hizmetleri servisini de aktif etmiştir.

Kitapyurdu iletişim

0212 519 87 20

Kitapyurdu’nda yüzlerce kategorize edilmiş kitabı saniyeler içerisinde bulursunuz. Yeni müzik albümlerinin yanı sıra film, oyun, elektronik kitap tarzındaki materyalleri sadece tek bir tuşlama yaparak satın alırsınız. Kitapyurdu kapıda ödeme seçeneğini kullanıp hemen ücret ödemeden kitap evinize ya da iş yerinize geldiğinde ücretini ödeyebilirsiniz. Kitapyurdu 0212’li hat ile başlayan müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası mevcuttur. Söz konusu çağrı merkezi vasıtasıyla, kitapyurdu kargo durumu detayları öğrenebilirsiniz.Bunun yanında kitapyurdu sipariş takibi sorgular ve herhangi bir gecikme olursa şikayetinizi bildirirsiniz. Kitap alışverişi sırasında ortaya çıkabilecek sıkıntıları iletirsiniz. Ayrıca Kitapyurdu iletişim numaraları kullanarak hem de alt tarafta mevcut olan linkler vasıtasıyla dilek, öneri, istek ve memnun olmadığınız durumları Kitapyurdu’na rahatlıkla iletirsiniz.

Kitapyurdu com İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası:
0212 519 87 20

Kitapyurdu İletişim Çağrı Merkezi Mail Adresi:
editor@kitapyurdu.com

Eğer çeşitli sorunlar yaşamaya devam ederseniz sitemizin yorum kısmından tarafıma sorarak anında yanıt alabilirsiniz. Her zaman hizmetleri.net ekibi olarak yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Arama Terimleri: kitapyurdu iletişim bilgileri, kitapyurdu irtibat tel, kitapyurdu müşteri temsilcisi, kitapyurdu şikayet hattı, kitapyurdu canlı destek, kitapyurdu müşteri hizmetleri, kitapyurdu telefon no,Kitapyurdu çağrı merkezi

Ayrıca bakınız: Avea Müşteri Hizmetleri  TTnet Müşteri Hizmetleri

Benzer Yazılar: Hepsiburada İletişim N11 Müşteri Hizmetleri
Evidea İletişim HM Müşteri Hizmetleri Boyner Müşteri Hizmetleri
Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri

Kitapyurdu İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
5 (100%) 5 votes

Yorum yapın