Kim Milyoner Olmak ister Başvuru Takip iletişim Numarası

Kim Milyoner Olmak ister Başvuru Takip iletişim Numarası

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru yapmak için bu yazımızı size rehber niteliğinde yazdık. Yazı devamını dikkatli okuyunuz, 2011 senesinden bu zamana kadar ATV medya kanalı aracılığıyla gösterilmektedir. Ayrıca Türkiye’nin en fazla seyredilen yarışma programı olarak lanse edilmektedir. Yarışmayı sunan Kenan Işık Bey’in Yirmi bir Mart 2014 senesinde beyin travması hastalığı ve yayını hazırlayıp sunma görevini üstlenemeyecek olduğu için, yıl bitene dek sırayla sanatçının ünlü dostları aracılığıyla sunuldu. Bu sürecin akabinde Selçuk Yöntem 3 sene yarışmanın sunuculuk görevini icra etti. 2017 senesi Şubat ayı itibariyle Murat Yıldırım isimli oyuncu programın sunuculuk görevini yapmaya başladı. Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programında yarışmacı olmak için her an çok yüksek sayıda başvuru yapılıyor. Sizler de bu yarışma programı katılım sağlayabilmeyi merak ediyorsunuzdur?

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu doldurup Nasıl Katılırım?

Kim Milyoner Olmak İster yarışma programına katılabilmek amaçlı başvuru formu doldurup iletmemiz gerekir. Daha sonraki vakitlerde yayının yapımcıları başvuru yaptığınız formların sıralamalarını takip eder ve başvuru kaydını olumlu buldukları adayların görüşme günü ayarlayıp davet edecekler. Bu arada yarışma kuralları ya da canlı yayınım ne vakit yayınlanacağı ila alakalı kapsamlı detaylar aktarılacak ve sonraki süreçte yayına katılım sağlayacaksınız. Siz değerli okurlarımız da söz konusu yarışmada şans ve zekanızı değerlendirmek isterseniz al kısımda yazmış bulunduğumuz başvuru formu ekini doldurup yarışmaya katılmak için şansınızı bir deneyin derim.

Kim Milyoner Olmak İster Hangi gün, Ne zaman Yayınlanıyor?

Ülkemiz insanının beğeni ile seyir ettiği Kim Milyoner Olmak İster yarışması hafta içi ilk 3 gün Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri gösteriliyor. Dünya üzerindeki en yüksek para ödülü veren yarışma programlarından zirvede olan biridir. Yatışma altta yazdığımız saat dilimlerinde yayınlanmaktadır. Yazımızın tamamını dikkatli bir şekilde okuyarak yarışmaya yaptığınız başvurunun kabul edilme ihtimali oldukça yükselecektir.

  • Pazartesi saat 23:30
  • Salı saat 23:30
  • Çarşamba saat 20:00

Değerli okurlarımız siz de şansınızı değerlendirmek amacını güdüyorsanız derhal alt tarafta yazmış olduğumuz kim milyoner olmak ister başvuru formu ile başvuru işlemlerinizi yaparsınız. Bilgilerinizi tam ve doğru olacak biçimde doldurup teslim etmek üzere teslim edip seçilip seçilmeme durumu için çok yüksek derecede önemlidir. Yarışmaya daha önce whatsapp aracılığı ile de başvuru şansımız var idi. Lakin bu uygulama ile vaşvuru yöntemi artık kaldırıldı. Şimdi alt kısımda iletmiş bulunduğumuz başvuru formu doldurmak suretiyle başvuru yapma şansına sahipsiniz. Takıldığınız bir konu olur ise yorum yazarak bizlere bildirebilirsiniz. Editörlerimiz sizlere çözüm sunacaktır.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru yapmak için TIKLAYIN

Kim milyoner olmak ister oyna

Ayrıca Bakınız: İlk Buluşma Başvuru Zahide Yetiş İletişim Müge Anlı İletişim Fatih Portakal İletişim İsmail Küçükkaya İletişim  Rüzgar Gülü Başvuru

Kim Milyoner Olmak ister Başvuru Takip iletişim Numarası
5 (100%) 1 vote