Kanal D Whatsapp İhbar Hattı Numarası

Kanal D Whatsapp İhbar Hattı

Kanal D 1993 senesinde Ayhan Şahenk bey aracılığıyla açılmıştır. Bu dönemde sahip olan ise Aydın Doğandır. Ülkemizde bulunan Atv, Star Tv, Show TV ve devlet televizyonu TRT Tv kanallarının hemen akabinde açılan 5. Tv Kanalı olmuştur. Kanal D Whatsapp İhbar Hattı numarası bulundurarak vatandaşın haber göndermesine şans tanımıştır. Kanal D, her daim gücünü yükselten ve medya şirketinde daha fazla yayın entegre ederek izleyici kitlesini yükseltmeyi hedefleyip başarılı olmuştur. Eğlence, film, haber, belgesel içerikli programların haricinde müzik, spor tarzında yayınlar yapmaktadır. Bu alanda büyük bir kitlenin takdirini kazanmıştır. Bulunduğumuz çağ da tüm tv haber kanallarının kullandığı Whatsapp ihbar hattı uygulamasını kullanıp halk için hizmetlerine devam etmektedir.

Kanal D Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası
0532 349 12 12

İçinde bulunduğumuz bu devirde kitle iletişim çok fazla ivme kazanarak gelişti. Bu iletişim ve sosyal medya ağlarının yönlendirici tarzında faaliyet göstermesi ayrıca bilim ağının daha süratli ve aktif yönetilmesi ile birlikte araştırma geliştirme çalışmaları yapılıyor. Öncelikle haber sunanların, haber doğruluğu ve hazırlayacakları programların süratli olması için haber bulma büyütmeleri gerekiyordu. Kanal D Whatsapp İhbar Hattı uygulaması ile vatandaş aracılığıyla daha hızlı vakitte ihbar öğrenme durumu sağlandı. Bu şekilde ülkemiz ve dış devletlerde olan olayların yayılma hızı oldukça artmıştır. Bu yüzden sizlerin gönderdiği hem yazılı hemde görüntülü haber olabilecek tüm materyaller çok fazla önemli durumda olmuştur.

0 530 930 04 91 no lu hat aracılığıyla izlediğiniz kanala önemle inceleyip canlı ve güncel haber niteliğindeki detayları yollayabilirsiniz. Önem derecesi yüksek gördüğünüz olayları
Kanal D Haber Whatsapp İhbar Hattı numarasına göndererek akşam Kanal D haber de izleyebilirsiniz. Eğer bu işlemleri yerine getirirken sorun yaşar iseniz alt tarafta bulunan yorum menüsünü kullanarak bizlere bildirmekten çekinmeyiniz. Sizlere çok hızlı cevap vermek adına editörlerimiz gece gündüz çalışıyorlar. İyi seyirler. Sağlıcakla kalın mutlu olunuz sayın okurlarımız.

Ayrıca bakınız:
TTnet Müşteri Hizmetleri Avea Müşteri Hizmetleri Thy Müşteri Hizmetleri Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Operatöre Bağlanma Ptt Müşteri Hizmetleri Türksat Müşteri Hizmetleri Uydunet Müşteri Hizmetleri Bimcell Müşteri Hizmetleri

Benzer yazılar: Atv Whatsapp ihbar Hattı Show Tv Whatsapp İhbar Hattı Thy Müşteri Hizmetleri

Kanal D Whatsapp İhbar Hattı Numarası
5 (100%) 2 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir