İsmail Küçükkaya İletişim Telefon Numarası

İsmail Küçükkaya İletişim

Televizyonların en çok beğenilen ayrıca gözdelerimizden birisi olmayı başaran ve tüm sabah saatlerinde kanalı açıp izlemekten keyif aldığımız sabah kuşağı haberlerini sunup bizleri aydınlatan İsmail Küçükkaya, uzun yıllar boyunca FOX TV kanalında İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat isimli sabah programı ile karşımıza çıkmaktadır. Bu yazımızda sizlere İsmail Küçükkaya iletişim telefon numarası ve Çalar WhatsApp hattı gibi programın tüm iletişim bilgilerini eksiksiz detaylı bir biçimde paylaşacağız. İsmail küçükkaya 0212’li iletişim müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası mevcuttur. Alt kısımda verdiğimiz numaraya tıklayarak direk bağlanma yapabilirsiniz.

İsmail Küçükkaya Kimdir ?

İsmail Küçükkaya Kimdir

Kütahya’da 1972 senesinde doğdu. Orta ve ilköğretim eğitimini doğduğu şehir Kütahya’da bitiren Küçükkaya, 1993 senesinde Ankara Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü derece ile bitirerek mezuniyet diplomasına sahip oldu. Henüz üniversite eğitimi bitmemiş iken 1991 senesinde Hürriyet Gazetesinde işe girerek muhabir kadrosunda iş hayatına atılarak çalışmaya başlamıştır. İsmail Küçükkaya, 2000 senesinde ise Akşam isimli Gazeteye transfer olmuştur. İşe başladıktan sonraki süreçte Akşam Gazetesinin en kaliteli köşe yazarı olmayı başarıp çalışmalarına ve yazılarına devam etmiştir.

2003 senesi başlarında ise köşe yazarlığı yapmaya devam ederken bir yandan da SKYTüRK isimli Televizyon kanalında çalışma hayatına devam etmiştir. 5 yılı aşan bir süre boyunca Akşam isimli Gazetesi’nin Ankara şubesi Temsilciliği görevini icra eden Küçükkaya, 2008 senesinden 2013 yılının sonuna kadar Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni pozisyonunda görev almıştır.

İsmail Küçükkaya iletişim 0212 414 90 00

2013 senesinde ülkemizde yaşanan o meşhur Gezi Olayları zamanındaki köşe yazıları ve kişisel tutumu yüzünden İsmail Küçükkaya’nın Genel Yayın Yönetmeni olarak devam ettiği görevine son verilmiştir. Bu sebeple Akşam Gazetesi’ndeki medya işinden ayrılmak zorunda kalmıştır. 2013 senesi sonlarında ise daha evvel Fatih Portakal’ın sunma görevini üstlendiği Çalar Saat programının yeni sunucusu olmayı başarmıştır.

İçinde bulunduğumuz günlerde FOX TV ekranlarında hafta içi olan günlerde her sabah saat 07.00’da izleyicinin karşısına çıkıyor olan İsmail Küçükkaya; gece ülkemizde yaşanan çok önemli gelişmeleri, bir gün önceki gündeme düşmüş olan önemli detay,haber ve başlıkları ayrıca son dakika haberlerini canlı olarak yayınlanan programda bizlere sunmaktadır. İsmail Küçükkaya; tarafsızlığı ön planda tutup, doğrunun her zaman yanında oluşu ve yayın esnasında programa mesaj atan kişilerin tüm taleplerini ve sorunlarını ciddiye alıp gündeme getirmesi ile halkımız tarafından çok fazla ilgi görüp sevilen bir beyefendi’dir.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat İletişim

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat isimli sabah programına telefonumuz vasıtasıyla bağlanmak için aşağıda sizler için yazmış olduğumuz numaraları tuşlamanız gerekmektedir. Çalar Saat programına çok önemli bir durum söz konusu olmaz ise telefonla izleyici bağlatılmaz. Fakat yine de telefon açarak İsmail Kuçukkaya’ya ileteceğimiz mesajınızı veya genel durumlar için taleplerinizi bildirebilir; programda konu edilmesini sağlayabilirsiniz.

İsmail Küçükkaya İletişim Telefon Numarası
0212 414 90 00

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 414 90 00

Programa katılmak için bir diğer güzel yol ise İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Whatsapp telefon numarası hattıdır. İiçinde bulunduğumuz günlerde hepimizin aktif bir şekilde kullandığı anlık mesajlaşma uygulaması programı WhatsApp kullanarak ta İsmail Küçükkaya’ya mesaj gönder seçeneğini kullanabilirsiniz.

İsmail Küçükkaya WhatsApp Hattı
0542 370 45 45

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat WhatsApp İhbar Hattı
0542 370 45 45

İsmail Küçükkaya iletişim WhatsApp hattı yoluyla tüm iletilerinizi hem yazarak hem de video çekip ya da sesli olarak kolayca gönderebilirsiniz. Programın WhatsApp numarası tamamen ücretsizdir. Lakin unutmayınız ki yukarıda vermiş olduğumuz İsmail Küçükkaya WhatsApp ihbar hattı vasıtasıyla yalnızca haberlere ilişkin ihbarlarınızı, atama dileklerinizi, şikayetiniz olan konuları ve çalar saat programı hakkındaki düşüncelerinizi mesaj yazarak gönderebilirsiniz.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat WhatsApp hattı telefonuna arama yapmanız maalesef mümkün gözükmemektedir. Ayrıca İsmail küçükkaya instagram ve İsmail küçükkaya twitter hesapları da kullanmaktadır. Yalnızca mesaj atabilirsiniz. İsmail Küçükkaya iletişim sorunlarınız devam ederse alt tarafta bulunan yorum panelinden yorum yazarak anında editörlerimiz tarafından cevap alabilirsiniz.

Ayrıca bakınız:
TTnet Müşteri Hizmetleri Avea Müşteri Hizmetleri

Benzer Yazılar: Atv Whatsapp ihbar Hattı Show Tv Whatsapp İhbar Hattı Müge Anlı İletişim Fatih Portakal İletişim Halk TV İletişim Zahide Yetiş İletişim Rüzgar Gülü Başvuru D Smart Müşteri Hizmetleri Tivibu Müşteri Hizmetleri Digitürk Müşteri Hizmetleri

İsmail Küçükkaya İletişim Telefon Numarası
5 (100%) 7 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir