İşkur Kayıt Giriş Başvuru İş İlanları İletişim Telefon Numarası

İşkur Kayıt Giriş Başvuru İş İlanları İletişim Telefon Numarası

İŞKUR, Türkiye İş Kurumu açılımı olarak bilinen türkiye adına görev yapan en baş görevi ülkedeki işsizliğe ve işçi bulmaya sorunları çözmeye çalışan bir kurum. İŞKUR 2000 Yıllarında kurulmuştur. İŞKUR, her geçen yıl binlerce kişiye iş olanağı sağladığı gibi ve bir çok işçi bulmak isteyen kuruma da işçi sağlıyor. Sizler de İşkur kayıt yapmak istiyor iseniz makalemizi mutlak suretle sonuna kadar okuyunuz.

İŞKUR iş arayanlar ile iş verenleri ayırmış ve sisteme abone olmak için öncelikle hangisi için kayıt olduğunuzu sormaktadır. Üyeler hesaplarını aktifleştirebilmeleri için e-posta yada telefon numarası girmeleri gerekmektedir. En az birisini girmek yeterlidir. Abonelerin hesapları son harekât tarihinden itibaren 1 yıl içerisinde etkin olmaz ise başka bir deyişle hesaba bu zaman zarfında giriş yapılmaz ise üyelik dondurulur.

İŞKUR İşçi arayanlar buradan kayıt olabilirsiniz :
https://esube.iskur.gov.tr/Ortak/IsverenKayit.aspx
İŞKUR İş arayanlar buradan kayıt olabilirsiniz :
https://esube.iskur.gov.tr/UserSignUp.aspx

Her iki linkte de kayıt olmaya çalışırken, karşınıza çıkan üyelik sözleşmesini kabul etmelisiniz ve profil bilgileriniz ile yani (şifre,isim soy isim gibi) eksiksiz şekilde ve doğru olacak şekilde doldurmanız gerekiyor. Daha sonra bilgileri kaydettikten sonra size özel profiliniz olacak, kısaca kendinizi yazacaksınız, öğrenim durumu, özellikleriniz, hobi, eğitim gibi. Daha sonra aradığınız iş pozisyonunu seçeceksiniz. Bu aşamaları doldurduktan sonra profiliniz tamamlanacak profil resmi eklemeyi unutmayın ama.

Benzer Yazılar: TTNET Müşteri Hizmetleri  Turkcell Müşteri Hizmetleri  Ziraat Müşteri Hizmetleri  Vodafone Müşteri Hizmetleri  Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Avea Müşteri Hizmetleri Pasaport Yenileme Milletvekili Maaşı İsimden Numara Sorgulama  KYK Wifi Çıkış Kim Milyoner Olmak ister Başvuru KYK İletişim

İşkur Kayıt Giriş Başvuru İş İlanları İletişim Telefon Numarası
5 (100%) 2 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir