İsimden Numara Sorgulama Telefon Numarası Sorgulama

isimden numara sorgulama

Telefonun hayatımızı çok kolaylaştırdığı bir gerçek fakat en büyük sorunları da beraberinde getiriyor, tanımadığımız insanlardan gelen aramalar veya mesajlar bazen rahatsız edici olabiliyor. Adını ve Soyadını bildiğiniz birinin numarasını bulmak için bir kaç yöntem mevcut, İsimden Numara Sorgulama nasıl yapılır sizlere bu konumuzda anlatacağız.

İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır?

Mobil hat sahiplerinin isimlerini öğrenmek çok kolay, numarayı kontrol edip hangi servis sağlayıcısı olduğunu tespit ediyoruz öncelikle (532 Turkcell) (542 Vodafone) gibi. Daha sonra bilinmeyen numaralar servisini arayıp mobil hat sahibini öğrenebilirsiniz. Turkcell 11832, Vodafone 11842 Numaraları hizmet merkezini arayabilirsiniz. Dilerseniz cep telefonunuzdan arama kısmına *100# tuşlayarak bilinmeyen numaralar merkezine ulaşabilirsiniz, aynı bu yöntemle de mobil hat sahibinin İsimden Numara Sorgulama yapabilir yada mobil numarasını girebilirsiniz.

Tabi bu anlattıklarım biraz meziyetli eğer dilerseniz ücret ödeyerek isimden mobil hat sahibinin numarasını hemen bulabilirsiniz. Aklınıza ilk gelen 118 80 numarasını arayarak bulmak istediğiniz kişiyi 5 dakika içerisinde öğrenebilirsiniz. Tüm operatörlerden sabit dakika başına 1 lira 68 kuruş kesiyor.Sadece 118 80 değil bir çok isimden numara sorgulama şansına sahip servis sağlayıcıları var 118 81 Gibi.  Eğer kişi Türk Telekom hattına sahip ise bu iş ücretsiz hale ve yasal şekilde bulabiliyorsunuz. http://www.ttrehber.turktelekom.com.tr/ bu adresten Ad,Soyad,il,İlçe olarak kişiyi tespit edebiliyorsunuz. Eğer aradığınız numarayı bulamazsanız bizlere yorum yazınız. Editörlerimiz sizler için çözüm sağlayıp anında tarafınıza bilgi sunacaklardır.

Ayrıca Bakınız: KYK Wifi Aksigorta Müşteri Hizmetleri  ASKi Müşteri Hizmetleri Media Markt İletişim Papara Müşteri Hizmetleri  Ali Express Telefon

İsimden Numara Sorgulama Telefon Numarası Sorgulama
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir