İlk Buluşma Başvuru İletişim Whatsapp Numarası

İlk Buluşma Başvuru İletişim Whatsapp Numarası

Fox tv kanalında 2017 senesinden bu yana yayınlanan İlk buluşma isimli program çok sayıda izleyici tarafından seyredilen zevkli bir tv yarışma programıdır. Bu yazımızda sizlere başvuru yapabilmeniz için gereken tün adımları eksiksiz anlatacağız. 0530’lu İlk buluşma whatsapp hattı numarasını aktaracağız. İlk Buluşma yarışması isimli FOX kanalının yayınına başvuru iletmek amaçlı Whatsapp hattı ya da Fox tv ilk buluşma başvuru formu doldurup katılmak istediğinizi iletirsiniz. Yarışanların kulakları içine koyulan ses aletiyle iletişim sağlanıyor. Tabi çok sempatik görüntüler izleyebiliyoruz. İlk buluşma yarışması tv ekranlarındaki sevilen komedi konseptli yarışmadır. İlk Buluşma başvuru yaptıktan sonra sizleri davet ediyorlar. Siz davet edilen yere icabet ettikten sonra şaka yarışması hemen başlıyor.

İlk Buluşma Başvuru Whatsapp Numarası
0530 141 33 60

İlk Buluşma programına katılım sağlamak için bu linkten kayıt olabilirsiniz.
Başvuru Formu

Eğer ilk buluşma yarışmasına katılma konusunda ve verilen whatsapp numarasına direk bağlanma konusunda herhangi bir sorun yaşarsanız ve çözülemezse alt tarafta bulunan yorum panelinden bizlere yorum yaparak yardım isteyiniz. Editörlerimiz sorununuzu inceleyerek sizlere anından çözüm sunacaklar. Sizlere hayırlı başvurular diliyoruz. Kendinize iyi bakınız.

Ayrıca bakınız: Rüzgar gülü başvuru Müge Anlı İletişim Zahide Yetiş İletişim Fatih Portakal İletişim İsmail Küçükkaya İletişim

İlk Buluşma Başvuru İletişim Whatsapp Numarası
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir