Huawei Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Huawei Müşteri Hizmetleri

1987 yılının Eylül Ay’ında Çin Halk Cumhuriyetinde kurulan
Huawei, dünya üzerinde nam salmıştır. Hizmetlerini teknoloji alanında sürdüren dev bir şirkettir. Dünyanın en değerli ve en büyük telekomünikasyon dalında network cihazları üreten Huawei, teknolojik sistemin tüm alanlarında aygıtlarını üreterek kodlayıp geliştiriyor. Her zaman günümüz yaşantısında Huawei cihazları karşımıza çıkıyor. Tüm dünyanın en az 180 ülkesinde cihazlarını piyasaya dağıtan Huawei, birçok kullanıcıya arz olunuyor. Bunun yanında dünyada ki her 3 insandan biri Huawei firmasının çıkardığı teknolojik cihazlardan en az birisini kullanmaktadır. Bu makalemizde sizlere Huawei müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini tüm detaylarıyla paylaşacağız.

Tıkla Ara 444 79 88

Huawei, şirketini her geçen zaman diliminde süratle geliştirdiğinden ötürü teknolojik gelişmeleri yakındaninceleyerek ve en son teknolojiyi en süratli biçimde müşterilerine kavuşturan bir firmadır. Öyle ki Huawei’nin dünya ülkelerinin totalde 24 tanesinde araştırma ve geliştirme (AR-GE ) merkezleri vardır. Huawei AR-GE birimlerinin varolduğu ülkeler şunlardır; Çin,Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya,Birleşik Krallık, Belçika, Pakistan, Fransa, Kolombiya, İrlanda, Hindistan, İsveç, Türkiye ve Rusya.

Huawei telefon numarası

Huawei’nin üretim yapıp, cihaz geliştirip ve destekte bulunduğu teknoloji kategorileri de şu biçimdedir; Tablet, Akıllı Telefon, Bilgisayar Teknolojisi Modem,Bilgisayar Çevre Birimleri, Bilgisayar Sistemleri, Telekomünikasyon. Huawei’nin ürün kategorileri ise şu şekildedir;
Modem Bilgisayar, Telekomünikasyon, ADSL, Akıllı Telefon. İçinde bulunduğumuz senelerde ilk başta akıllı telefon cihazları konseptinde ürettiği ürünlerle Türkiye’de de çok fazla yankı uyandıran Huawei’in kullanıcıları her geçen gün biraz daha artmaktadır. Türkiye’de çok sayıda telekomünikasyon hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmanın müşterilerine üretimini yapmış oldukları modemlerin tamamına yakını Huawei şirketinin mühendisleri tarafından üretilmiş cihazlardır.

Huawei Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Huawei Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim

Huawei iletişim

Çoğu teknolojik cihazda olduğu gibi Huawei cihazlarında da müşteriler bazen sorun ve teknik destek ekibine ihtiyaç duymaktadır. Bu gibi bazı sıkıntılarla karşılaşan kullanıcılar Huawei müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak isteyerek hızlı ve daha kaliteli olarak problemlerine yanıt bulmak isterler. Bundan ötürü Huawei firması tarafından 444’lü bir Huawei müşteri hizmetleri merkezi vardır. Huawei çağrı merkezi vasıtasıyla Huawei markalı cihazınız ile alakalı soru ve şikayetlerinizi belirtebilir, Huawei cihazları hakkında kapsamlı bir biçimde bilgi alırsınız. Size en yakındaki Huawei yetkili satıcı ve Huawei teknik servis numarası öğrenir; dilek, öneri, soru, şikayet ve görüşlerinizi bu numarayı tuşlayarak kapsamlı biçimde müşteri yetkilisini aktarabilirsiniz.

Huawei müşteri hizmetleri her hafta içi saat 09.00 ila 18.00 arasında Huawei çağrı merkezi yetkilisine bağlanabilir, işlemlerinizi rahatca halledebilirsiniz. Aşağıda belirtilen Huawei Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası İletişim kanallarından yanıt alamaz iseniz mutlaka alt tarafta bulunan yorum bölümümüzden bizlere soru sorarak size verilen cevabı bekleyiniz.

Huawei çağrı merkezi

Huawei Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 79 88

Huawei Bayi Destek Hattı  444 96 88

Huawei Ankara Ofisi İletişim Telefon Numarası
0312 454 88 00

Huawei Müşteri Hizmetleri Mail Adresi

mobile.tr@huawei.com


Ankara Huawei Adresi
Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulv.9.km Dış Kapı; 274/ 7 B Blok Kat:5 No: 65 Çankaya Ankara TÜRKİYE

Sorgular: huawei telefon no, huawei iletişim bilgileri, huawei canlı destek hattı, huawei müşteri temsilcisi, huawei çağrı merkezi, huawei şikayet hattı,

Ayrıca Bakınız: Iphone Müşteri Hizmetleri

Benzer Yazılar: Zyxel Müşteri Hizmetleri

Huawei Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
5 (100%) 3 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir