Hepsiburada İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hepsiburada İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Online alışveriş sektöründe hızlı bir büyüme kaydeden Hepsiburada 2001 yılından günümüze kadar müşteri ağını genişletmiş bir e ticaret sitesidir. Birçok farklı kategoride milyonlarca ürünü kullanıcısına ulaştırmaktadır. Aldığımız her ürün için bir muhatabımız muhakkak bulunmaktadır. Hepsiburada iletişim ağı sayesinde müşteri mağduriyetleri kısa bir süre içerisinde çözülmektedir. Bu e ticaret sitesinden sadece alışveriş yapmak isteyenler, tedarikçi olmak isteyenler ve ürün satışı yapmak isteyenler hedeflerine kolaylıkla ulaşabilmektedir. Hepsiburada 0850’li iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır.


0 850 252 40 00

Hepsiburada Telefon Hepsiburada İletişim Çağrı Merkezi

Satın almak istediğiniz bir ürün hakkında soru sorma ihtiyacı hissederseniz kolaylıkla ulaşım sağlayacağınız telefon numarası olsun istersiniz. Bunun için de güvenle alışveriş yaptığınız e ticaret sitesinin iletişim numarası olması çoğu zaman yeterli olmaktadır. Hepsiburada telefon ile iletişim kurmak isteyenler için 0 850 252 40 00 numaralı çağrı merkezini hizmete açmıştır. Çağrı merkezi çalışanları sabah 08:00 ile gece 24:00 saatleri aralığında müşterilerine, tedarikçi ve ürün satıcılarına hizmet sunmaktadır. Bunun yanı sıra müşterilerine elektronik posta yöntemi ile de hızlı cevap imkânı sunan e ticaret sitesinin e mail adresini de burada paylaşmak doğru olacaktır. İletişim kurmak istediğiniz her an bilgi@hepsiburada.com e mail adresinden soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

Hepsiburada İletişim

Hepsiburada bir e ticaret sitesinden fazlasını sunan güvenilir alışveriş yapma imkanını sunuyor. Siparişlerinizi kolaylıkla takip edebileceğiniz, kampanyalı ürünleri bulabileceğiniz arama motoru ile daha hızlı bir şekilde ürünlerinizi bulabiliyorsunuz. Sipariş verdiğiniz ürünler ile ilgili soru sormak istediğinizde ise Hepsiburada müşteri hizmetleri yetkilileri sizlerle iletişim halinde oluyor. Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istediğinizde 0 850 252 40 00 nolu telefonu aradıktan sonra sırası ile önce 2 ve sonra da 5’i tuşlamanız yeterli olmaktadır. Dakikalarca telefonun ucunda durmadan rahatlıkla iletişim kurmak için bu yöntemin akıllardan çıkarılmaması gerekmektedir.

Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmelerde olası bir anlaşmazlık durumu söz konusu ise görüşmelerinizin kayıt altında tutulması haklılığınızın ispati için ayrıca önemli bir husus olmaktadır. Oldukça geniş bir kitleye birbirinden kaliteli markaların ürünleri ile hitap eden Hepsiburada daima müşterilerinin sorunlarına çözümcü yaklaşım sergileyen nadir e ticaret sitelerinin başında geliyor. Hepsiburada müşteri hizmetleri ve aklınıza takılan tüm konularda yorumlarınız ile tarafımıza ulaşabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerin korgosunu takip etmek için ise bı yazıya tıklayarak — Hepsiexpress kargo işlemlerinizi de detaylıca okuyup görüşme sağlayabilirsiniz.

Hepsiburada İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 850 252 40 00

Hepsiburada İletişim MailAdresi:
bilgi@hepsiburada.com

Hepsiburada İletişim Formu

Terimler: hepsiburada iletişim bilgileri, hepsiburada telefon no, hepsiburada irtibat tel, hepsiburada canlı destek, hepsiburada müşteri temsilcisi, hepsiburada şikayet hattı

Ayrıca bakınız: Turkcell Müşteri Hizmetleri
Avea Müşteri Hizmetleri  TTnet Müşteri Hizmetleri Vodafone Müşteri Hizmetleri  Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Benzer Yazılar: Evidea İletişim Kitapyurdu İletişim

HM Müşteri Hizmetleri Boyner Müşteri Hizmetleri

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri  N11 Müşteri Hizmetleri

Hepsiburada İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
5 (100%) 4 votes