Hastane Randevu Numarası Hattı Online Alma

Hastane Randevu Numarası Hattı Online Alma

Uzun ismi Merkezi Hekim Randevu Sistemi olan halk diliyle kısaltması MHRS olan ve 2010 senesinde Sağlık Bakanlığı vasıtasıyla internetten hastane randevusu almamız için açılan sağlıkta devrim niteliğindeki bir proje kurulmuştur. Hastane randevu numarası olan 182 aranarak ve Resmi site ayrıca E-Devlet giriş yapılarak hastane randevu alma yapmamız için hizmet vermektedir. 2010 senesinde 3 haneden oluşan randevu iletişim sistemi kurulmuştur. 2011 senesinde ise hadtane randevu online yapılabilmesi amaçlanarak MHRS resmi websitesi açılmıştır. Zaman geçtikçe MHRS randevu sistemi bütün devlet kurumları ile birleşmiş olarak aktif sağlık hizmetleri vermeye başlamıştır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi bütün ülkemiz genelinde hizmetlerini aksatmadan sağlamaktadır.

MHRS’nin esas gayesi, hasta olan kişilerin hastane binalarında saatlerce bekleyiş yapmadan rahatlıkla tedavi olabilmesidir. Hastanelerde çıkan sıra kavgasını önlemek , bütün hasta vatandaşlar ve hastane çalışanları için sessiz ve huzurveren şekilde zemin hazırlanması amacıyla ve çok iyi bir rahatlık sağlamıştır.

Mhrs’den randevu almak amacındaysanız; 3 rakamlı Hastane Randevu Numarası Hattı Online Alma tuşlayarak hastane randevusu alabilir, Alt kısımda yazdığımız linkler vasıtasıyla randevu oluşturabilirsiniz. Ayrıca hem İos hem de Android uygulamalarında olan MHRS uygulaması indirip online hastane randevusu işlemini hemen halledebilirsiniz.

İnternetten Hastane Randevusu Alma – MHRS

Hastane Randevu Numarası Hattı Online Alma
182

Hastane Randevu Online

Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) – E-Devlet

Benzer Yazılar: Cimer Şikayet Hattı Sigara Bırakma Hattı

Arama Sorguları: mhrs telefon no, mhrs canlı destek, mhrs müşteri temsilcisi,
mhrs irtibat tel, mhrs şikayet hattı,mhrs iletişim bilgileri,hastane randevu al,
mhrs erken randevu,e hastane randevu alma,hastane randevu sorgulama

Hastane Randevu Numarası Hattı Online Alma
5 (100%) 1 vote