Gmail İletişim Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Gmail İletişim Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Gmail, 2004 senesinin 1 Nisan günü tarihinde Google aracılığı ve patenti piyasaya çıkarılan bir e-mail servis sağlayıcısıdır. Gmail ilk çıktığı günden günümüze dek çok büyük mesafe katetmiştir ve şimdi global dünyada aşırı sayıda üyesi bulunan elektronik posta gönderim ağıdır. 2004 senesinde deneme sürümü olarak çıkarılan Gmail, 2007 senesinde gerçek sürümüyle halka açık duruma gelmiştir. Gmail kullanırken problemlerle karşılaşan sahıslar için Gmail İletişim Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası ve farklı iletişim irtibat direk bağlanma bilgilerini bu makalemizde sizlerle paylaşacağız.

2016 Şubat ay’ı itibari ile totalde Bir milyarı geçen kayıtlı kullanıcısı oluşan Gmail, Google’in bütün uygulama ve servislerine giriş yapmanızı sağlayan e mail adresidir. Google Plus, Google Play, Analytics, Adsense, Google Drive ya da farklı Google play hizmetleri servisine giriş için bir Google hesabı yaratmamız gerekmektedir. Bu adı anılan Google hesabı da Gmail’e kayıt oluşturarak açılır.

Gmail İletişim

Gmail; internet tarayıcıları vasıtasıyla, Android, İos ve Windows Phone 8 platformları kullanarak görüntülenebilen bir elektronik posta servisidir. Google bütün müşterilerine ücretsiz oluşturabileceği 15 GB depolama hizmeti sunar. Ayrıca para öderseniz 30 TB’a ulaşabilen de depolama alanı oluşturmayı mümkün kılar. Bu sanal depolama aygıtı Google Drive, Gmail ve Google photos ile kullanabilir; bütün dosya ve resimlerinizi rahatlıkla yedekleyebilirsiniz.

Bazen Gmail servisi kullanımı sırasında bazı sıkıntılar ile karşı karşıya kalırız. Bu tip sıkıntılardan bilineni ise Gmail hesabım çalındı sıkıntısıdır. Bu devirde yüzmilyonlarca şahsın şifresi illegal yöntemlerle kırılıyor. Farklı sorunlar da; Gmail hesap adresi unutma, Gmail mail gönderilmiyor vb. gibi sıkıntılardır.

Gmail mail gönderme

Gmail in 444 lü veya 0850 li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası yoktur.

Gmail Müşteri hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Maalesef bu tarz bir hat bulunmamaktadır.

Gmail oturum aç

Lakin Google, bu tarz sorunların cevaba kavuşması amaçlı bir Gmail Yardım destek merkezi isminde destek adresi açmıştır. Gmail Yardım Merkezi aracılığıyla Gmail hesabımız ile alakalı yaşamış bulunduğumuz sorunun bağlı bulunduğu başlığı bulabilir; sorunun çözümü ile alakalı detaylı öğrenim alabilirsiniz.

Bun6n yanında alt tarafta bulunan yorum menüsünü kullanarak yaşadığınız sıkıntıyı bize aktarmanız durumunda editörlerimiz tarafından doğru bir cevap alabilirsiniz.

Arama Sözcükleri: 
gmail destek hattı,gmail iletişim bilgileri, gmail telefon no, gmail mesaj gönder, gmail şikayet hattı, gmail canlı destek hattı, gmail müşteri temsilcisi, gmail çağrı merkezi iletişim telefon,

Gmail İletişim Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir