Fox TV Whatsapp İhbar Hattı Numarası

Fox TV Whatsapp İhbar Hattı

Çağımızda haber almak için tüm mobil iletişim cihazlarında kullandığımız whatsapp isimli program yalnızca dostlarımızla iletişime geçmek maksatlı kullanılmaz.Bunun yanında şimdi haber niteliği taşıyan gündelik olayları haber sunan yayınlara da ulaştırmamız için imkan vermektedir. Tespitte bulunduğunuz olayları cesur biçimde korkmadan kanallara ulaştırmamız mümkün oluyor. Mesela Fox TV Whatsapp İhbar Hattı Numarası kullanılarak haber niteliği taşıyan resim ya da videoları gönderebiliriz. Ayrıca şikayet ve dileklerinizi Fox ihbar hattı numarasına ulaştırmanıza imkan sağlamaktadır. Bu gönderilerimiz haber olarak kabul görürse; gördüğümüz kazalar, dövüş, tehdit, olabilecek önemli detaylar ve magazinsel olabilecek hadiseler tarzında konuları whatsapp ihbar hattına göndermemiz mümkün olabilmektedirler.

Haber niteliği taşıyıp yakalanan olaylarda çoğu zaman uzak çekim yapılması ya da gizli şekilde görüntü alınması gerekir. Diğer normal şartlardaki kameraları kullanmanın mümkün olmadığı durumlar oluyor. Bu fox tv whatsapp ihbar hattı sayesinde iletilmiş olunan görsellerin önemli olması pozisyonunda ise akşam ya da sabah haber saatlerinden birinde gösterilebiliyor. Gönderilen materyallerin önem durumunu inceleyen Fox tv ihbar hattı özel editörleri vasıtasıyla kontrolü yapılarak yayınlanıp yayınlanmayacağı belirleniyor. İleteceğiniz haberin doğru olması gerekir. Fox whatsapp ihbar hattı numarasına göndereceğiniz resim ya da video için günümüzde ücret ödenmesi durumu yoktur.

Şahit olduğunuz haber ve olaylarının medyaya ulaştırılması amacıyla whatsapp ihbar hattı açan kanallardan biri de Fox TV kanalıdır.  Haber kanalında video ya da resim atabilmeniz amaçlı açılan Fox tv iletişim whatsapp numarasına göndereceğiniz resim ve ya videoları paylaş tuşuna dokunarak 0 542 370 45 45 no’lu numaraya basmanız kafi gelmektedir. Bu işlemi uygularken atacağınız haber yazı,resim ya da videolarda yayınlanması gereken bilgi ve notları da fox haber ihbar hattı numarasına attığınız mesajın alt kısmına yazarak mutlak suretle belirtiniz.

0 542 370 45 45 Fox TV Whatsapp ihbar hattı numarası

AYRICA BAKINIZ:
TTnet Müşteri Hizmetleri Avea Müşteri Hizmetleri

BENZER YAZILAR: Kanal D Whatsapp İhbar Hattı Atv Whatsapp ihbar Hattı

Show Tv Whatsapp İhbar Hattı Trt Whatsapp İhbar Hattı Habertürk Whatsapp İhbar Hattı  Star TV Whatsapp İhbar hattı  Polis WhatsApp İhbar Hattı

Fox TV Whatsapp İhbar Hattı Numarası
5 (100%) 2 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir