Evidea İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evidea İletişim

Evidea internet sitesi üzerinden ticaret yapan ev ve dekorasyon malzemeleri satışı yapan güvenilir firmadır. Site ile alakalı bir sıkıntınız olursa Evidea iletişim numarası arayabilir yada evidea sitesi ile bağlantı kurup e-post gönderebilirsiniz. Firmanın temel prensibi komple müşteri güveni üzerine dayalı bir sistemdir. Hepiniz memnun olmak ve güvenli alışveriş için evidea sitesinden alışveriş yapabilirsiniz.

Ülkemizin en güzide ev dekorasyoncusu sistemlerinden biri haline gelen Evidea mağazasından alışverişe başlayan bir çok şahıs iletişim kurmak için altta verdiğimiz numara aracılığıyla müşteri hizmetlerine direk bağlanma gerçekleştirebilir.

Evidea İletişim tıkla ara >> 0850 532 22 22

EVİDEA İletişim İrtibat Numarası

Evidea İletişim Müşteri Hizmetleri  Telefon Numarası

0 850 532 22 22 numaralı telefondan Evidea müşteri hizmetleri direk bağlanma gerçekleştirilebilirsiniz. Evidea, iletişim numarasından kendilerini arayan müşterilerini menü ve ses kayıtları dinleterek bekletmeden müşteri hizmetlerine direk bağlanma imkanı sağlıyor. 0 850 532 22 22 nolu telefonu arayıp bilgi alan müşteriler seri bir biçimde müşteri yetkilisine bağlanarak şikayet ve taleplerini belirtebilir.

Türkiye’nin en sağlam ve en cazip yaşam mağazalarının başında gelen Evidea, satış rakamlarını yukarıya doğru çekerken müşterilerine de hem satıştan önce hem de satıştan sonra hizmetleri devam ettirip öneri ve Evidea şikayet bildirimleri yapma imkanı sunuyor.

Ücretleri ve kalitesi ile evlerinde değişim yapmak, veya yepyeni sayılacak bir ev yapacaklar için cazip fiyatlar ve bir çok dekorasyon ürünü sunar. Evidea, müşterilerine satış yapmasa da hizmet verir. Evidea Çağrı merkezi numarası olan 0 850 532 22 22 numarayı arayan müşteriler seri bir şekilde yetkiliye bağlanabilirler. Müşterilerinin öneri,dilek ve şikayetlerine çok büyük önem göstererek sorunlara ışık hızında çözüm arayan Evidea iletişim kanallarını arayarak, ürünleri ile alakalı oluşan problemleri aktarabilirsiniz. Sipariş çıkılan ürünün ne aşamada olduğu bilgisi alınır. Sıkıntısı olan ürünler ile alakalı şikayet bildirebilirsiniz. Sorun bulunan veya değişimi istenen ürünleriniade ve iade ve iptali için bilgi edinilir.Farklı öneri ve şikayetler anlatılır. Aynı zamanda müşteri temsilcisinden mağazalara ait adres ve telefon bilgileri alınabilir. Hangi şubenin nerede bulunduğu öğrenilebilir.

Evidea İletişim Adresi

Evidea şirketine ait 0 850 532 22 22 çağrı merkezi numarası hem hafta içleri hem de cumartesi olmak kaydıyla haftanın 6 günü cevap vermektedir. Müşteri hizmetlerine sabah saat: 09.00 ila akşam 18.30 satleri arasında ulaşmak mümkün olmaktadır. Evidea Genel Müdürlüğüne posta göndererek ulaşabiliriz. Koşuyolu Mahallesi Mahmut Yeşari Caddesi No:32 Kadıköy İSTANBUL adresinde bulunur. Genel Merkeze posta gönderilerek istek, öneri,dilek ve şikayetleri ulaştırırsınız. Hizmetlerini devamlı büyüyerek sürdüren Evidea müşteri hizmetleri müşterilerine her haftan 6 gün hizmet verir. Tüm istek ve şikayetlere ışık hızında çözümler üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

Kişisel Verileriniz: kisiselveri@evidea.com

Evidea İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 532 22 22

Arama Sorgu:  evidea canlı destek, evidea telefon no, evidea irtibat tel, evidea müşteri temsilcisi, evidea şikayet hattı, evidea iletişim bilgileri,

Ayrıca bakınız: Avea Müşteri Hizmetleri TTnet Müşteri Hizmetleri

Benzer yazılar: Hepsiburada İletişim Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri N11 Müşteri Hizmetleri Kitapyurdu İletişim HM Müşteri Hizmetleri Boyner Müşteri Hizmetleri

Evidea İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
5 (100%) 5 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir