Dominos Sipariş Hattı İletişim Telefon Numarası

Dominos Sipariş Hattı

Bir fast food yiyecekleri zinciri ve markası olan Dominos, yaptığı lezzetli pizzalarıyla meşhurdur. Pizza pişirme konusunda gerçekten uzman bir şirkettir.Yediğiniz pizzaların neredeyse tamamına yakınını beğenirsiniz. Ortalama dominos pizza menü fiyatları kişi başına 25 tl tutmaktadır. Bazı dönemlerde dominos kampanya yapmayı da ihmal etmiyor. Hem ucuz pizza yemek hem de nefis dominos pizza çeşitleri kaçırmamak için Dominos Sipariş Hattı numarasını arayarak pizza siparişi verebilirsiniz. Tüm şehirlerimiz de dominos pizza şubesi mevcuttur. Ülkemizin her tarafına dağılıp şubeleşen bir marka oldular. Doyuyos,Americano,Sosyal pizza ve Bol malzemos isimlerinde dominos menü var. Dominos pizza vejeteryanlar rejim yapanları da es geçmedi. Dominos diyet pizza seçeneğini seçerek dominos sipariş verebilirsiniz. Farklı soslarıda hazırda 3 çeşit bulunmaktadır. Menü içinde gazlı içecekler ve nefis kızartılan pateteslerde bulunmaktadır. 444’lü dominos pizza tel numarası mevcuttur.Aşağıda verdiğimiz numaraya tıklarsanız 7/24 Dominos telefon numarasına bağlanabilirsiniz.


Dominos Pizza Sipariş Hattı 444 33 22 Tıkla ve Sipariş Ver

Dominos Sipariş Hattı İletişim Telefon Numarası

Dominos Pizza Telefon Sipariş Hattı

Dominos’tan pizza istemek bir telefonun ucunda. Dominos Sipariş Hattı numarasını  tuşlayarak sipariş oluşturabilirsiniz. Sipariş verirken tarafınıza bir kaç soru yöneltilecek. Pizza hamurunun yapısı: kalın mı , ince açılmış hamur mu? Ne çeşit hamur yapacaklarını tarafınıza soruyorlar. Tabi ki bir avantaj. Ayrıca pizza hamuru kenar çeşidini de zevkinize göre seçebilirsiniz. Sarımsak kenarlı, sucuk kenarlı tipinde farklı çeşitler mevcuttur. Başka bir soru ise isteyeceğiniz içecek. Pizzanız yapılmadan önce istemediğiniz bir malzeme var ise belirtiniz. Bu nefis pizzaların tadına doyamayacaksınız.

Dominos sipariş hattı arayarak verdiğiniz siparişler yarım saat içerisinde geliyor. Dominos Telefon Numarası: 444 33 22. Dominos müşteri hizmetleri ile görüşüp verdiğiniz siparişi dominos 30 dk içinde getirmez ise pizzanın parasını sizden tahsil etmiyorlar. Dominos şikayet konunuz var ise 0850 755 33 22 numaralı hattı arayarak belirtiniz. Alt tarafta sizler için hazırladığımız yorum bölümünden bizlere sorunlarınızı belirtirseniz anında cevap alabilirsiniz. Herkese afiyet olsun. Bol pizzalı günler ve bunun yanında mutlu ve huzurlu olmanızı temenni ediyoruz.

Dominos Telefon Sipariş Hattı Müşteri Hizmetleri Numarası
444 33 22

Benzer Yazılar: Burger King Telefon Mcdonalds Sipariş Hattı Rüzgar Gülü Başvuru Enpara Müşteri Hizmetleri Cinemaximum Müşteri Hizmetleri Uydunet Müşteri Hizmetleri Teknosa Müşteri Hizmetleri İgdaş Müşteri Hizmetleri 

Dominos Sipariş Hattı İletişim Telefon Numarası
5 (100%) 2 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir