Digitürk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Digitürk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Digitürk Müşteri Hizmetleri

Çukurova holding tarafından 1999 senesinde kurulmuştur. Ülkemizde oynanan futbol müsabakalarının canlı yayın ihalesini kazanıp yıllardır lig maçlarını yayınlayan medya şirketi Digiturk adını 2016 yılında satılarak Bein sports olarak değiştirmiştir. İsmi değişti satıldı. Fakat kalitesinden asla ödün vermeyerek milyonlarca abonesine ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır. Yayınlarda ve fatura ödemelerinde herhangi bir sorun yaşamamıza önlem almak için Digiturk müşteri hizmetleri adı altında destek vermektedir.

Digiturk’te en az 200 kanal bulunur. Ayrıca Digiturk’ün kendi içinde kurup oluşturmuş olduğu Digiturk Plus, Digiturk HD ve Digiturk IQ isimlerinde özel kanalları da mevcuttur. Digiturk medya platformunda bulunuyor olan kanalların tümü HD ve 4K gibi yüksek çözünürlük kalitesinde yayın sağlamaktadır. Digiturk, 2017 yılının Ocak ayında tamamen değişmiş, Digiturk’un toplamda en az 3 milyon abonesi vardır. Digiturk’un abone sayısı günler geçtikçe durmadan artmaktadır.

473 73 73

Digiturk sürekli müşteri odaklı hizmet vermesine rağmen yinede diğer tüm kurumların operatörüne bağlanmak için dakikalarca beklediğimiz gibi Digiturk çağrı merkezine bağlanmayıda çok bekliyoruz. Ama önlem aldık çok beklememeniz için o yüzden Digitürk müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemini geliştirdik. Yazımızın devamında açıklayacağız. Beinsport müşteri hizmetleri adı altında hizmet vermeye devam eden bu sistem sayesinde sinyal kalitesi gibi teknik sorunlarınızı anlatabilirsiniz. Ayrıca Digiturk abonelik detayları ile ilgili sıkıntılarınıza çözüm arayabilirsiniz.

Digiturk Müşteri Hizmetleri Numarası

Digiturk müşteri yetkilisi ve çağrı merkezi hizmetleri sizlere destek olabilmek amaçlı kurulmuştur. 7 gün 24 saat hizmet alabilmek adına Digiturk çağrı merkezi tel numarası olan 0212 473 73 73 numarasını arayıp digiturk kampanyalar tarifeler ve fatura bilgisini alabiliriz. Digiturk faturalarımızı kredi kartı ile ödeyebiliriz. Sporun yıldızı paketini satın alabiliriz. Digiturk müşteri hizmetleri numarası tuşladıktan sonra bizleri operatör menüsü karşılar ve Digiturk çağrı merkezi görevlisine bağlanabilmemiz konusunda menüye aktarır. Zira bu aktarım çok yavaş ve sinir bozucu olduğundan Digitürk müşteri hizmetleri direk bağlanma için biraz bekleyip direk bağlanmaz ise 0 tuşuna basıp bekliyoruz. Sonra Digiturk müşteri temsilcisine bağlanıyoruz.

Digiturk Şikayet

Digiturk şikayet işlemleriniz için Digiturk çağrı merkezi şikayet hattı 0 212 473 73 73‘ ü arayabilir ve Digiturk web sitesinden Digiturk iletişime ya da Digiturk teknik servis ekibine yazabilirsiniz. Daha kolay bir yöntem ise alt tarafta bulunan yorum bölümünden şikayetlerinizi ve Digitürk müşteri hizmetleri direk bağlanma konusunda sıkıntı yaşarsanız bize yorum yazabilirsiniz. Yaptığınız yorumlar dikkate alınıp anında çözüm bulunarak cevaplanacaktır.

Ayrıca bakınız: Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri
TTnet Müşteri Hizmetleri Avea Müşteri Hizmetleri


BENZER YAZILAR: Atv Whatsapp ihbar Hattı Show Tv Whatsapp İhbar Hattı Müge Anlı İletişim Fatih Portakal İletişim Halk TV İletişim İsmail Küçükkaya İletişim Rüzgar Gülü Başvuru D Smart Müşteri Hizmetleri Tivibu Müşteri Hizmetleri Zahide Yetiş İletişim

Digitürk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
5 (100%) 5 votes

Yorum yapın