Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası İletişim Telefon

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası İletişim Telefon

Süpermarket zinciri olarak yıllardır faaliyet gösteren firma 2012 yılının başlarında Türk Telekom markasıyla ortak olarak Gsm projesi ve telekomünikasyon alanındaki Bimcell isimli yan şirketini hayata geçirmiştir. Bimcell müşteri hizmetleri servisini de aktif etmiştir.Süpermarket fiyatlarında olduğu gibi bu projesinde de ucuz fiyat garantisini müşterilerine sunmaktadır. Bimcell market zincirinin gerçekleştirdiği ilk Gsm şebekesi olma özelliğini taşımaktadır. Diğer operatörlerden ayrılan tek özelliği ise yalnızca ön ödemeli hat satışının olmasıdır. Faturalı hat seçeneği bulunmamaktadır. 2015 yılında sunduğu raporda 1 milyonun üzerinde hat satışı gerçekleştirmiş ve bu hatların ön kodu “551”dir. Paket fiyatları ön ödemeli olan diğer hatlara kıyasla çok daha ucuz olduğundan tercih edilmektedir. Hat ile yaşadığınız sorunlar için Bimcell müşteri hizmetleri numarası hattından firma yetkililerine ulaşabilirsiniz. 444’lü Bimcell çağrı merkezi iletişim numarası müşterilerine aktif olarak hizmet vermektedir. Aşağıda verdiğimiz numaraya tıklayarak 7/24 müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

444 4 551

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Kimlik fotokopisi ile en yakın Bim mağazasından temin edebileceğiniz hat ile bu operatörün imkanlarından faydalabilirsiniz. TL yüklemelerinizi ister Bim mağazalarından kredi kartı veya nakit olarak yapabilir isterseniz de Bimcell müşteri hizmetleri numarası üzerinden kredi kartı ile yapabilirsiniz. 444 4 551 numarasını ister kendi hattınız üzerinden isterseniz de sabit hatlar aracılığıyla direk bağlanma yaparak arayabilirsiniz.

Paketinizde kullanım hakkı var ise yapacağınız konuşmalar bu kullanım hakkınızdan düşecektir. Hattınızda kalan TL miktarını öğrenmek için *123#‘ yi tuşlayarak veya 9333‘ü ücretsiz arayarak öğrenebilirsiniz. Bimcell tl yükleme yapabilir,bimcell paketleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bimcell internet paketleri satın alıp internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Bimcell Şikayet

Telefon kanalı ve müşteri hizmetleri aracılığıyla numara değişikliği talebi, puk öğrenme işlemleri ve vergi borcunuzu öğrenme gibi bir çok hizmetten yararlanabilirsiniz. 444 4 551 numaralı hattı arayarak veya bimcell hattınızdan 551’i arayarak bu işlemlerin yanı sıra Bimcell şikayet konularında da detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun haricinde Türk Telekom tarafından sunulan online işlemler aracılığıyla bu işlemlere eksiksiz olarak ulaşabilirsiniz. Sorunlarınız çözüme kavuşmadığı takdirde lütfen yorum bırakarak editörlerimizin cevabını bekleyiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası İletişim Telefon
444 4 551

Ayrıca bakınız: Pttcell müşteri hizmetleri TTNET Müşteri Hizmetleri Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Operatöre Bağlanma Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası İletişim Telefon
5 (100%) 5 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir