Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma İletişim Numarası

Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma İletişim Numarası

Ülkemizin telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren gsm operatörleri içerisinde 3. sırada kendisine yer bulan Avea kullanıcılarına çok cazip ve uygun fiyatlar ile tarifeler ve Avea paketler sunmaktadır. Biz şahıslar ve tüzel kişilikler de bu güzel kampanyalardan faydalanmanız ya da yaşadığınız sıkıntılar konusunda operatörü dakikalarca dinlemeden yardım almanız için önce Avea müşteri hizmetleri numarası hattını ararız. Daha sonra kullanacağınız Avea müşteri hizmetleri direk bağlanma konusunu bu makalede öğreneceksiniz. Siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. Bu şekilde ücret ödemeden tüm sorunlarınızı aktarabileceğiniz Avea müşteri hizmetleri tel hattını arayabileceksiniz. Avea iletişim çağrı merkezi 444’lü telefon numarası bulunmaktadır. Bu büyük markalarını Türk telekom altyapısı ile güçlendirmişlerdir. Ayrıca tavsiyede bulunacak olursak Avea online işlemler menüsünü aktif olarak kullanmanız gerekir. Avea müşteri temsilcisine direk bağlanmak için 7/24 aşağıdaki numaraya dokunup anında arabilirsiniz.

444 1 500

Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Avea müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemini öğrenmeden önce şunları mutlaka bilmek zorundasınız. Türkiye’de ki GSM operatörlerinden biri olan Avea uygun ve cazip opsiyonlar sunduğu için bu şekilde hizmet veren kurum olarak tanınmıştır. Avea internet paketleri ve diğer paket tarifeleri ile bir çok müşterisine hizmeti bir borç edinmiştir. Türk Telekom ile birlikte çalışan Avea bu süreçte çok daha fazla büyüme göstermiştir. Çok daha büyük bir müşteri kitlesine ulaşmış ve çok cazip birbirinden uygun kampanyaları ile de her müşterisinin bütçesine özgü konuşturmuştur. Kısa mesaj (Sms) kampanyası ve farklı farklı internet paketi sunmuştur. Cazip gsm operatörü konseptine dahil olmuştur.

Eskiden Avea kapsama alanları çok geniş değildi. Avea kullanıcıları çok fazla telefon çekmemesi sorunu yaşıyordu. Lakin artık kapsama alanı sorunu yaşanmıyor. Avea baz istasyonu sayısını çok yüksek rakamlara ulaştırdı. Herhangi bir çekim sorunu yaşarsanız Avea müşteri hizmetleri yetkilisine danışınız. Avea iletişim kanalları daima sizlere direk hizmet vermek için kurulmuştur. Avea müşteri temsilcisine direk bağlanma yapmak hem vakit hem de nakit tasarrufu sağlayacaktır. Bu sistem Avea ile ilgili tüm konuları sizlere 7 gün 24 saat anlatmak üzere kurulmuştur.

Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma İletişim Numarası

Avea yalnız ülkemizde değil artık dünya çapında bir marka olarak çalışmalarını idame ettiriyor. Bizlerin teknik destek alabilmesi için ayrıca Avea teknik destek servisini kurmuştur. Faturalı hat sahibi müşterilerine ve faturasız hat sahibi müşterilerine özel paket tarifeler hazırlamıştır. Kendinize ait olan fatura ve paketleri Avea online işlemler menüsünden takip edebilirsiniz. Ayrıca Avea müşteri hizmetleri ücretsiz direk bağlanma yaparsınız. Avea sizden herhangi bir ücret talep etmez. Hatta bedava internet bile kazanabilirsiniz. Bu sistem tam size göre online tüm işlemlerinizi bir internet tıkı ve bir telefon görüşmesi ile çözebilirsiniz.

Avea Müşteri Hizmetleri Tıkla Ara 444 1 500  

Avea Müşteri Hizmetleri Numarası

Avea müşteri hizmetleri direk bağlanma

Herkese ve her yöne daha çok konuşma, daha fazla internet kullanımı ve kısa mesaj hakkı sunan değerli operatörden alamış olacağınız hizmetleri de dur durak bilmeden kesintisiz bir şekilde siz müşterilerine ulaştırılıyor. Kapsama veri alanı mümkün olduğu kadar geniş olan Avea ile bulunduğumuz her konumda telefonumuzla konuşabileceğimizin yanısıra değişik cihaz kampanyalarından da ara sıra faydalanabiliyoruz. Avea kullanıcılarına sadece telefon görüşmesi değil aynı zamanda telefon sahibi yapma hizmeti vermektedir. Avea Mobil internet hizmeti görevini de aksatmadan sağlamaktadır. Siz de 7/24 mobil internet avea kullanabilirsiniz.

Ülkemizdeki diğer şirketlerin tüm sesli yanıt sistemlerinde olduğu gibi Avea müşteri yetkilisi de bizi operatör menüsü, müzik kayıtı dinlemeye ve menüler içerisinde dakikalarca dolaşmaya mahkum ediyor. Cep telefonuzdan Avea müşteri hizmetleri numarası olan 500 ya da 4441500 ü tuşluyoruz. Daha sonra operatör sesini dinleyip 1er saniye ara vererek önce 2 sonra 0 tuşuna basarak Avea müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemini başarı ile tamamlayarak Avea müşteri temsilcisi ile görüşmek için sıraya giriyoruz.Eğer hattınız avea değilse operatör sesinden sonra 2 tuşu yeniden 2 tuşu ve son olarak 0 tuşuna basıp Avea çağrı merkezi temsilcisi ile görüşmek için direk bağlanıyorsunuz.

avea-iletişim

Avea Online İşlemler

Avea çağrı merkezi yetkilisi ile Avea online işlemler konusunda bilgi alabiriz. Avea paketlerin detaylarını öğrenebiliriz. Avea tl yükleme işlemini öğrenebiliriz. Avea fatura ödeme işlemlerini hallederiz. Avea internet paketleri hakkında detayları bilgiye sahip olabiliriz. Avea çağrı merkezi 7 gün ve 24 saat hizmetlerini kesintisiz sağlamaktadır. Avea online işlemler merkezi emrinize hazır bir şekilde kullanmanızı beklemektedir.

Avea online işlemler menüsünü, Avea müşteri hizmetleri yöntemini kullanıp Avea iletişim numarasını aradıktan sonra çağrı merkezi operatörü ile konuşup sistemi öğrendikten sonra Avea kontör yükleme sistemini kullanarak hattınıza kontür yüklersiniz. Avea faturasız paketler hakkında detaylı bilgiler alıp eğer faturalı paket kullanıyor iseniz faturasız tarifeye geçiş sağlayabilirsiniz. Avea internet paketi satın alma işlemi yaparsınız. Avea ek internet paketi siparişinde bulunursunuz. Avea fatura sorgulama yaparak ödenmemiş faturalarınız hakkında bilgi alır ve avea fatura ödeme sistemi aracılığıyla ödenmemiş faturalarınızı ödersiniz. Avea bayi portal sistemini kullanmayı öğrenip bayilik işlemlerinizi yaparsınız. Avea telefon kampanyaları var ise öğrenip kendinize bir adet cep telefonu satın alabilirsiniz. Hayırlı alışverişler dileriz.

Avea Müşteri Hizmetleri Ücretsiz İşlemler

Avea müşteri hizmetleri direk bağlanma yaptıktan sonra Avea borç sorgulama yapar ve eğer birikmiş borcunuz var ise topluca ödersiniz. Avea faturasız tarifeler detaylarını edinir ve isterseniz avea tarife değişikliği yaparsınız. Avea faturalı tarifeler eğer cazip gelirse size faturasız tarifeden faturalı tarifeye geçme işleminin yapılmasını istersiniz. Avea cihaz kampanyası nasıl oluyor diye sorup durumunuz uygunsa cihaz alırsınız. Avea ödemeli arama sistemi detaylarını öğrenip şayet hattınızda kontür yoksa karşı tarafın sizi aramasını sağlarsınız. Avea paket sorgulama yaparak hattınıza tanımlı olan dakika,internet ve sms paketlerinden ne kadar kaldığını öğrenirsiniz. Avea iletişim numarası ve avea internet ayarları gibi konular hakkında avea hatlarınızdan arayarak detaylı bir şekilde bilgilendirilirsiniz. Ayrıca internetiniz bitmiş veyahut bitmek üzere ise avea ek internet talebinde bulunabilmektesiniz. Avea online işlemler menüsü ile daha farklı yüzlerce işlem yapılabilmektedir.

Avea Müşteri Hizmetleri Şikayet Ve Öneri

Avea şikayet
avea şikayeti

Değerli okurlarımız sanırım Avea çağrı merkezi numarası ile sorun yaşıyorsunuz. Şikayet etmek istediğiniz takdirde Avea resmi sitesi ve Avea müşteri hizmetleri yetkilisi ile konuşmanız sorunu çözecektir. Bu arada genel olarak Avea şikayet genel olarak ya da gsm operatöründen şikayetiniz varsa ya da Avea müşteri hizmetleri direk bağlanma konusunda sorun yaşamışsınızdır. Avea müşteri temsilcisine direk bağlanma konusunda sorun yaşarsanız eğer alt tarafta bulunan yorum panelinden bize yorum göndermeniz takdirinde size mutlaka geri dönüş sağlanacaktır. Avea online işlemler ve Avea müşteri hizmetleri kadar olmasada tüm kalbimizle sizlerin sorunlarına çözüm bulmak için uğraşacağız. Biz sizler için varız. Ve sizler için var olmaya bıkmadan usanmadan devam edeceğimize söz veriyoruz. Sağlıcakla ve sağlıkla kalın inşallah.

Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma İletişim Online İşlemler Çağrı Merkezi
444 1 5002-0

Farklı Gsm operatörü kullanıyorsanız direk “2-2-0”tuşlarına basarak bağlanabilirsiniz.

Avea Genel Merkezi Adresi: Harbiye Mahallesi, Abdi İpekçi Cad. No:75, 34367 Maçka/Şişli/İstanbul

Ayrıca bakınız: Vodafone müşteri hizmetleri Turkcell Müşteri Hizmetleri

Benzer Yazılar: TTnet müşteri hizmetleri Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Thy Müşteri Hizmetleri Ptt Müşteri Hizmetleri Kitapyurdu İletişim
Turkcell Bedava internet Türk telekom bedava internet Vodafone Bedava internet

Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma İletişim Numarası
5 (100%) 11 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir