Anadolu jet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anadolu jet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hepimizin göğsünü kabartan gururumuz Türk Hava Yolları’nın liderliğinde 2008 senesinde kurulmuştur. Bütün ülkemizin, üst seviye, konforlu, hızlı ve ekonomik şekilde yurt içi uçuşlar için uçak seyahatine çıkması amaçlanarak oluşturulan Anadolu Jet, Türkiye’de toplam 50 uçuş hareket noktasıyla yolcularına başarılı hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca 0850 ve 444’lü Anadolu jet iletişim müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır. Bu sayfamızda Anadolu jet çağrı merkezi direk bağlanma yöntemi de anlatılacaktır.

444 2 538

Anadolu Jet şirketinin açılmasıyla yolcu miktarı ve uçak doluluğu konusunda devasa miktarda artış gözlenmiştir. Ucuz Anadolu jet bilet avantajlarıyla ‘Uçmayan Kalmasın’ sloganını kullanıyorlar. AnadoluJet, kaçırılmayacak kadar uygun uçak bileti fiyatları ile çok fazla sayıda yolcunun uçuş firması tercih sebepleri arasındadır.

AnadoluJet’in yedi gün yirmi dört saat arayabileceğiniz Anadolu jet iletişim merkezi bulunmaktadır. Anadolu jet müşteri hizmetleri numarasını tuşlayarak anadolu jet bilet sorgulama , anadolu jet check in , uçuş ila ilgili bütün detaylarınıza, anadolu jet rezervasyon yapma, anadolu jet kampanya olup olmadığını kontrol etmek, anadolu jet bilet iptali, anadolu jet bilet fiyatları öğrenmek uçuş tarih ve saat değişikliği tarzında bütün konularda bilgiler alırsınız.

Anadolu jet iletişim

AnadoluJet İletişim Müşteri hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası
0 850 333 2 538
444 2 538
(444 A JET)

Anadolu Jet Adres: Kentpark İş Merkezi AnadoluJet Ofisleri Eskişehir Yolu 7. km No: 164 Çankaya / ANKARA – TÜRKİYE

Ayrıca Websiteye girerek soru,öneri,dilek ve şikayet konuları bildirmek için geri bildirim formu bulunmaktadır. Ayrıca alt tarafta bulunan yorum panelinden eğer Anadolu jet şikayet konunuz var ise bizlere yazarak cavap ve destek alabilirsiniz.

Anadolu Jet Geri bildirim Formu

Arama Terimleri: anadolujet iletişim bilgileri, anadolujet irtibat tel, anadolujet şikayet hattı, anadolujet telefon no, anadolujet canlı destek, anadolujet müşteri temsilcisi,

Ayrıca bakınız: Pegasus Müşteri Hizmetleri

Anadolu jet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
5 (100%) 2 votes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir