Aksigorta Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Aksigorta Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Aksigorta A.Ş. şirketi 1960 senesinde Ülkemizde hizmet vermeye başlamıştır. Kullanıcılarının işlerini ve menfaatlerine önem veren Aksigorta hizmet düşüncesi güden çağrı merkezi ile sağlanan işler ve alakalı olan tüm şikayet dilekçelerine önem vermektedir. Aksigorta Müşteri hizmetleri numarasını arayarak tüm sigortacılık faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz. Aksigorta, Kullanıcı bazlı olarak faaliyet gösteren ve 1200 civarı sigorta acentesi ile çalışan 4000’e yakın işletme ile anlaşarak çalışan bir kurumdur. Aksigorta iletişim 7/24 için aşağıdaki kırmızı renkli numaraya tıklayabilirsiniz.

444 27 27

AKSigorta şirketi Sabancı ve Ageas holding ortaklığı ile hisselerini yarı yarıya bölüp kalanı halka arz ederek borsa da işlem görmesini sağlamıştır. En fazla beğenilen sigorta türü kasko,emeklilik,özel sağlık sigortası tarzında sigorta türleridir. Sizi garantiye almak rahatlatmak için vardır. Aksigorta müşteri hizmetleri İletişim telefon numarası 444’lü bir numaradır.

Aksigorta Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 27 27

Ayrıca Bakınız: BİM Müşteri Hizmetleri A101 Müşteri Hizmetleri ÖSYM İletişim Tedaş Numarası Tüketici Hakları İletişim Akbank Müşteri Hizmetleri Pegasus Müşteri Hizmetleri

Yazımızı puanlayın