A Haber Whatsapp İhbar Hattı Numarası

a haber whatsapp ihbar hattı

Çağımızda yaşıyan çok fazla vatandaşımız bundan böyle WhatsApp ihbar hattı aracılığıyla tv medya kanalları haber birimlerine ulaşabiliyor. Bir hayli televizyon kanalı WhatsApp ihbar hattı numarası tayin etti. Bu numaralara halkımız baya destek verdi. Vatandaşımız haber niteliği taşıyan olayları ihbar etmeye alıştı. Ülkemizde yaşayanlar bundan sonra gördüğü suç teşkil edecek olguları çok rahat bir biçimde ileterek Türkiye’nin güncel haber detaylarını oluşturabiliyor. Halkın en çok rağbet gösterip aradığı ihbar hattı olarak gözüken A Haber WhatsApp ihbar hattı numarası çalışmalarına devam ediyor. A Haber’de sanırım bu whatsapp hattı sayesinde ihbar,bilgi ve haber toplayıp değerlendirmeye aldıktan sonra yayınlıyor. Alt kısımda bulunan A Haber ihbar hattı numarasını sizler için yazdık ve kullanabilirsiniz.

A Haber WhatsApp İhbar Hattı Numarası : 0505 188 10 00

Whatsapp programı vasıtasıyla ihbar hattı telefon numarasını kullanarak A Haber isimli kanala haber sayılabilecek resim, video ve argümanları atabilirsiniz. Ehatsapp İhbar hattı telefon numaraları sayesinde devrimizde çok sayıda suç durdurulmaktadır. A Haber medya kuruluşunda gösterilen haberler vatandaşın kaydettiği resim ve videolar sayesinde oluşturulmaktadır. Gündemi sarsabilecek nitelikte olan ses getirecek tarzda alınan haberlerin A Haber kanalında aktarılmasını istiyorsanız yakaladığınız haberleri ihbar hattına gönderebilirsiniz. A Haber Whatsapp hattı telefon numarası 0505’li gsm numarası ile başlıyor.

Çalık Holding aracılığıyla kurulmuş olan medya haber kanalı A haberin genel yayın yönetmenliği görevini Habertürk Televizyonunun eski yayın yönetmeni Erdoğan Aktaş bey başarıyla icra etmiştir. 2011 senesinde görevi bırakmasıyla boşalan yönetmen koltuğuna eskiden yardımcılık görevini üstlenen Cengiz Er getirilmiştir. Hem SD yayın yapar hem HD yayın sunar. Ülkemizin ilk defa HD yayın sunan haber portalıdır. TRT Türk kanalından daha sonra 16:9 piksel formatında yayın sunmuştur. Bu alanda 2. haber ajansıdır. Eğer A Haber iletişim İhbar Hattı hakkında sorularınız olursa alt taraftaki yorum bölümünden bize bildiriniz. Anında cevap alacağınızdan lütfen şüpheniz olmasın.

BENZER YAZILAR:
Kanal D Whatsapp İhbar Hattı Atv Whatsapp ihbar Hattı
Show Tv Whatsapp İhbar Hattı Fox TV Whatsapp İhbar Hattı Star TV Whatsapp İhbar hattı Polis WhatsApp İhbar Hattı Habertürk Whatsapp İhbar Hattı Trt Whatsapp İhbar Hattı

A Haber Whatsapp İhbar Hattı Numarası
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir